SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Slovo šéftrenéra mládeže Davida Lukeše

Milí příznivci xaverovského fotbalu,

nový ročník se pomalu rozjel a tak bychom vás rádi informovali o novinkách v klubu.

Naše mládežnická základna se neustále rozšiřuje. Letos opět otvíráme minipřípravku s názvem šikulové, tentokrát ji budou tvořit děti ročníku 2013 a mladší. Máme v současné době 4 přípravkové kategorie, které budou hrát elitní soutěž s ligovými týmy. Mladší žáci jsou přihlášeni do tří výkonnostních soutěží, starší žáci do dvou, nejstarší mládežnický tým- mladší dorost- bude hrát druhou nejvyšší soutěž v Praze.

Tým dospělých udržel soutěž 1. A třídu a do nové sezóny vstupuje s novým trenérem Gazmendem Mullaiem. Od letošního roku budou naši gentlemani (hráči nad 40 let) hrát nejvyšší soutěž a ambice mají ty nejvyšší.

Klub se rozrůstá, dětí přibývá, klub se buduje klidnou cestou. Je nutné poděkovat každému, kdo se v klubu jakkoli angažuje a pomáhá v rámci svých možností, zejména všem našim trenérům a samozřejmě je potřeba poděkovat i rodičům za spolupráci.

Zároveň přivítáme pomoc- pokud víte o někom, kdo by měl zájem nás podpořit. Chceme, aby naše mládež měla adekvátní podmínky, chceme, abychom dostatečně odměnili trenéry, kteří si to bezesporu zaslouží a bez nich by vaše děti neměly odpovídající vedení. Práce je to náročná, jak časově, tak i z hlediska psychického vytížení, které je v dnešní době enormní.

Věříme, že nám zůstanete věrni

Jménem klubu
David Lukeš
předseda spolku a šéftrenér mládeže

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top