SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Rozpis utkání a výsledky

ROZPIS UTKÁNÍ

DatumČasSkupinaDomácíHostéVýsledekBranky
Pá 29.11.18:00     BSC Xaverov 2SK Zeleneč8:6Vacík 4, Straka, Vladyka, Makovský, Klement - Káninský 5, Kopa
Pá 29.11.18:00     BAC Sparta Praha (dívky)FK Union Čelákovice3:2Němečková 3 - Kubečka, Bartoň
So 30.11.08:30     AFK Viktoria ŽižkovFK Brandýs nad Labem12:1Karas 3,  Kessler 3, Soběslav 3, Saska 2, Hisem - Kostohryz
So 30.11.08:30     ASC Xaverov 1TJ Slavia Radonice15:4Fajt 4, Med 3, Neufus 2, Friedrich 2, Velebil 2, Kraml, Montermini - Koch 2, Vejběra 2
So 30.11.11:30     AFK Kralupy 1901TJ Straky2:4Bohata, Hlavačík - Quieroz 2, Kadeřábek, Havlík
So 30.11.11:30

     B

FC Háje JMAFK Slavoj Podolí4:8Feigl 3, Brož - Matuszny 3, Švec 2, Kotýnek, Alb, Hoffmann
Pá 6.12.18:00     ATJ StrakySC Xaverov 14:8Kadeřábek, Wágner, Lerch, č.29 - Dagan 2, Pátek 2, Verner 2, Špitálník, Hrdina
Pá 6.12.18:00     BSK ZelenečFC Háje JM18:1Káninský 4, Novotný 4, Kynkal 3, Altner 3, Kopa 2, Šrůtek 2 - Gryc
So 7.12.08:30     AFK Brandýs nad LabemFK Kralupy 19014:9Průžek 3, Ciruk - Hartl 3, Berky 2, Vojtěch, Dolejší, Suchoň, Hlavačík
So 7.12.08:30     BFK Union ČelákoviceSC Xaverov 28:2Kubečka 5, Čech, Gaži, Kadeřábek - Foltyn, Šídlo
So 7.12.11:30     ATJ Slavia RadoniceFK Viktoria Žižkov2:8Vejvěra, Knotek J. - Straka 2, Koukal, Batlík, Ajm Matouš, Ajm Marek Kostrh, č.19
So 7.12.11:30     BAFK Slavoj PodolíAC Sparta Praha (dívky)4:3Matuszny 2, Le Vietanh, Hoffmann - Truksová, Němečková, Havlíčková
Pá 13.12.18:00     BAFK Slavoj PodolíSK Zeleneč5:9Matuszny 2, Kotýnek, č. 11, č.10 - Kopa 3, Karger 2, Káninský 2, Novotný, Kynkal
Pá 13.12.18:00     AFK Brandýs nad LabemTJ Slavia Radonice1:5Semián - Sojka 3, Beránek, Vejběra
So 14.12.08:30     BFK Union ČelákoviceFC Háje JM8:6Kubečka 3, Kadeřábek 2, Janota, Mičkal, Zich - Filip 3, Brož 2, Maleta
So 14.12.11:30     AFK Kralupy 1901SC Xaverov 11:8Hlavačík - Med 3, Velebil 2, Montermini, Neufus, Dolejší
So 14.12.11:30     BAC Sparta Praha (dívky)SC Xaverov 22:2Němečková, Truksová - Makovský 2
Ne 12.1.17:30     AFK Viktoria ŽižkovFK Kralupy 19014:4Doubrava 2, Moravec, Král - Hlavačík 2, Dolejší, Hartl
Pá 17.1.18:00     AFK Viktoria ŽižkovSC Xaverov 14:11Batlík 2, Rozkovec, Klouda - Dagan 3, Makovský 3, Knop 2, Friedrich, Kreibich, Mašek
Pá 17.1.18:00     ATJ StrakyFK Brandýs nad Labem7:1Kadeřábek 3, Wágner, Quieroz, Altman, Lerch - Průžek
Ne 19.1.8:30     BFK Union ČelákoviceAFK Slavoj Podolí7:7Kubečka 3, Kodera 3, Flek - Matuszny 2, Pokorný 2, Hoffmann 2, Kotínek
Ne 19.1.8:30     BFC Háje JMSC Xaverov 22:14Walter, Onwualu - Straka 4, Dolejší 2, Kučera 2, Quieroz 2, Hladík
Ne 19.1.11:30     AFK Kralupy 1901TJ Slavia Radonice8:1Hartl 4, Berky, Hlavačík, Suchoň, Klier - Kratochvíl
Ne 19.1.11:30     BAC Sparta Praha (dívky)SK Zeleneč3:1Ondráčková, Kožuriková, Trachtová - Šoufek
Ne 19.1.17:00     ATJ StrakyFK Viktoria Žižkov1:8Kadeřábek - Soběslav 3, Zanusso 2, Hisen 2, Kubátová
Pá 24.1.18:00     BSC Xaverov 2AFK Slavoj Podolí5:5Špitálník 3, Vacík, Knop, číslo 4 - Novák 3, Matuszny, číslo 4
So 25.1.8:30     BFC Háje JMAC Sparta Praha (dívky)3:14Maleta, Brož, Feigl - Trachtová 7, Němečková 3, Ryšavá 2, Ševčíková, Rottová
So 25.1.8:30     ASC Xaverov 1FK Brandýs nad Labem14:1Pátek 3, Verner 3, Možný 2, Makovský 2, Friedrich, Med, Velebil, Fritzen - Vesecký
So 25.1.11:30     ATJ Slavia RadoniceTJ Straky0:3kontumace
So 25.1.11:30     BSK ZelenečFK Union Čelákovice4:7Kynkal 3, Luňák - Kubečka 5, Kodera, Janota
Pá 31.1.18:00     C SC Xaverov 1SC Xaverov 2-:-
Pá 31.1.18:00     DFK Kralupy 1901FC Háje JM-:-
So 1.2.8:30     CFK Viktoria ŽižkovFK Union Čelákovice-:-
So 1.2.8:30     DTJ Slavia RadoniceSK Zeleneč-:-
So 1.2.11:30     CTJ StrakyAC Sparta Praha (dívky)-:-
So 1.2.11:30     DFK Brandýs nad LabemAFK Slavoj Podolí-:-
Pá 7.2.18:00     CTJ StrakySC Xaverov 2-:-
Pá 7.2.18:00     DFK Brandýs nad LabemFC Háje JM-:-
So 8.2.8:30     CFK Viktoria ŽižkovAC Sparta Praha (dívky)-:-
So 8.2.8:30     DTJ Slavia RadoniceAFK Slavoj Podolí-:-
So 8.2.11:30     CSC Xaverov 1FK Union Čelákovice-:-
So 8.2.11:30     DFK Kralupy 1901SK Zeleneč-:-
Pá 14.2.18:00     CSC Xaverov 1AC Sparta Praha (dívky)-:-
Pá 14.2.18:00     DFK Kralupy 1901AFK Slavoj Podolí-:-
So 15.2.8:30     CFK Viktoria ŽižkovSC Xaverov 2-:-
So 15.2.8:30     DTJ Slavia RadoniceFC Háje JM-:-
So 15.2.11:30     CTJ StrakyFK Union Čelákovice-:-
So 15.2.11:30     DFK Brandýs nad LabemSK Zeleneč-:-

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Oficiální partner Zimní ligy 2019 mladších žáků

Top