SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Návrat na hřiště

Milí xaverováci,

pomalu jsme se vrátili k tréninku a zápasům, což je skvělá zpráva. Samozřejmě jako klub respektujeme nařízení vlády a proto apelujeme na všechny, kdo se bude účastnit tréninku, zápasu či jiným způsobem se bude pohybovat v areálu, aby respektoval klubová pravidla, která jsou a budou v souladu s režimovými opatřeními nařízené vládou ČR.

Jsme rádi, že jsme mohli začít trénovat v malých skupinkách. Krátký, ale intenzivní trénink nám pomohl se přepnout do tréninkového tempa. Momentálně můžeme trénovat už jako tým, ale stále není vyhráno a opatření budeme respektovat. Chceme sportovat, zároveň se budeme chovat zodpovědně a chránit zdraví našich hráčů, trenérů i rodičů.

Momentálně až do vánoc budeme trénovat jen venku, v tělocvičnách je sportování v současné době v omezených počtech a v rouškách, takový trénink je v našich podmínkách značně komplikovaný na organizaci i na samotný tréninkový obsah.

Uvidíme jak se situace bude vyvíjet dále a budeme na to samozřejmě jako klub reagovat, je potřeba se připravit na omezení i po novém roce, ale v jakém režimu budou, zatím nikdo neví a netroufneme si jí předvídat ani my. Každopádně budeme rádi za jakoukoli možnost nějakým způsobem trénovat či hrát. Buďte tedy chápaví, vstřícní a pomožte nám i vy svým zodpovědným chováním a mysleme vždy jako tým.

V době fotbalové pauzy jsme navíc pro vás připravili blok s názvem Covid time, který je plný zajímavých informací, výzev a námětů. Pokud jste zatím na odkaz nezavítali, můžete to dohnat i teď - https://www.scxaverov.cz/covid-time/ 

Rádi bychom poděkovali všem, kteří poslali příspěvky za listopad, vašeho daru si vážíme a budeme se jej snažit využít na zvelebení našich vnitřních prostor či zkulturnění prostředí v areálu.

Děkujeme za pochopení a držte se

Vedení klubu SCXSouvisejíci odkazy:

https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top