• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Návrat na hřiště

  Milí xaverováci,

  pomalu jsme se vrátili k tréninku a zápasům, což je skvělá zpráva. Samozřejmě jako klub respektujeme nařízení vlády a proto apelujeme na všechny, kdo se bude účastnit tréninku, zápasu či jiným způsobem se bude pohybovat v areálu, aby respektoval klubová pravidla, která jsou a budou v souladu s režimovými opatřeními nařízené vládou ČR.

  Jsme rádi, že jsme mohli začít trénovat v malých skupinkách. Krátký, ale intenzivní trénink nám pomohl se přepnout do tréninkového tempa. Momentálně můžeme trénovat už jako tým, ale stále není vyhráno a opatření budeme respektovat. Chceme sportovat, zároveň se budeme chovat zodpovědně a chránit zdraví našich hráčů, trenérů i rodičů.

  Momentálně až do vánoc budeme trénovat jen venku, v tělocvičnách je sportování v současné době v omezených počtech a v rouškách, takový trénink je v našich podmínkách značně komplikovaný na organizaci i na samotný tréninkový obsah.

  Uvidíme jak se situace bude vyvíjet dále a budeme na to samozřejmě jako klub reagovat, je potřeba se připravit na omezení i po novém roce, ale v jakém režimu budou, zatím nikdo neví a netroufneme si jí předvídat ani my. Každopádně budeme rádi za jakoukoli možnost nějakým způsobem trénovat či hrát. Buďte tedy chápaví, vstřícní a pomožte nám i vy svým zodpovědným chováním a mysleme vždy jako tým.

  V době fotbalové pauzy jsme navíc pro vás připravili blok s názvem Covid time, který je plný zajímavých informací, výzev a námětů. Pokud jste zatím na odkaz nezavítali, můžete to dohnat i teď - https://www.scxaverov.cz/covid-time/ 

  Rádi bychom poděkovali všem, kteří poslali příspěvky za listopad, vašeho daru si vážíme a budeme se jej snažit využít na zvelebení našich vnitřních prostor či zkulturnění prostředí v areálu.

  Děkujeme za pochopení a držte se

  Vedení klubu SCX  Souvisejíci odkazy:

  https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top