Náročný víkend mužů i dorostenců

A tým

SK Vršovice 2:2 SC Xaverov

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Tento zápas nevyšel hlavně rozhodčím. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a vypracovali jsme si 100% šanci, ale nedokázali jsme ji proměnit. Dnes jsme obdrželi takové smolné góly. Před první brankou jsme se hlavně starali o zdraví spoluhráče, který ležel po úderu loktem. A druhý gól jsme obdrželi ze standardní situace. Vyrovnat jsme stihli v nastaveném čase. Jako nejlepší hodnocení zápasu přeposílám komentář našeho kapitána, se kterým se jednoznačně ztotožňuji:

"Hoši, dneska vydřený bod. Neřešme rozhodčího, to je bez komentáře, ale všichni si z toho odnesme to, že musíme vždycky věřit sami sobě až do konce. Roky jsme takovýhle zapasy vždycky po*****, teď máme tým, který i takovýhle zápasy zvládá. Takže vždycky si věřme do poslední minuty, jako dnes."