• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Mládežnické podzimní okénko

  Ročník 2010

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Uplynulý podzim byl pro náš tým zlomový, jelikož jsme přešli z fotbalu 7+1 na 10+1 a více se tedy přiblížili dospělému fotbalu. I když jsme se v uplynulých letech různými rozestaveními snažili na tento fakt připravit, tak jsme měli obavy, jak si s tím kluci poradí. Myslím si, že v tomto případě byla největší změna pro brankáře, kteří přešli na velké branky a pro jejich orientaci a výškový deficit se nejedná úplně o snadnou adaptaci. Nicméně i přes handicap s tréninkovými prostory (ani jednou jsme netrénovali na velkém hřišti) si s tím kluci poradili skvěle. V týmu máme 36 hráčů a pravidelně obsazujeme 2 soutěže. V létě k nám přišlo několik nových kluků, kteří se skvěle adaptovali a kluci je mezi sebe bez problémů vzali. I nyní se k nám hlásí noví kluci, takže jméno Xaverova je stále na vzestupu.

  Účastníme se 2. nejvyšší soutěže a to divize, kde kluci podávali skvělé výkony a až na 2 utkání jsme byli vždy dominantnějším týmem. V zápasech kluci předváděli věci, které nacvičujeme v tréninku, což vedlo k mnoha vstřeleným brankám. Druhý nejvyšší počet v soutěži. Mnoho gólů jsme vstřelili i ze standartních situací, kterým se v tréninku věnujeme minimálně, ale kluci jsou vnímaví a dokáží vše v zápase zrealizovat. Do divize zasáhlo celkem 23 hráčů, což je skvělé číslo. Druhou soutěž, kterou jsme obsadili, tak byla 2.A třída, kde kluci bojují převážně s o rok starším soupeřem, což se projevuje v některých fázích zápasu a i následných výsledcích. Za co bych chtěl kluky pochválit, tak že pravidelně chodí trénovat a nemáme vlastně žádného hráče, který by zůstal doma jen z důvodu, že se mu nechce na trénink. Dva naši hráči jsou nyní na zkoušce ve Slavii, což nás těší nejvíce a pevně věřím, že uspějí. Je to naše cesta.  

  Ještě bych vyzdvihl skvělou spolupráci s ročníkem 2009. Díky společným výjezdům autobusem se kluci mezi sebou ještě více propojili a skvělým zážitkem byla jejich oboustranná podpora na venkovních zápasech. Samozřejmě budeme makat, abychom na jaře měli kluky ještě lepší. Sportu zdar.

  Ročník 2009

  Komentář trenéra Davida Mikoláše:

  Hlavní bod celého podzimu je naše velká spokojenost s přístupem všech kluků k tréninkům, vytvoření skvělé party a celkově obrovský život kabiny v zápasech. Kluci začlenili nově příchozí hráče ihned mezi sebe. Profilují se nám lídři, kteří dokáží s týmem komunikovat jak mimo hřiště, tak na hřišti a jsou správnými tahouny týmu.

  Máme jisté principy hry, které po klucích jako realizák chceme a každý měsíc vidíme v těchto ohledech zlepšení.

  A v poslední řadě jsme samozřejmě i spokojeni s výsledky, které máme, ale ty pro nás nejsou priorita, hlavní je pro nás cesta, jak k těmto výsledkům dojít.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top