• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Mládežnické podzimní okénko

  Šikulové 2016

  Komentář trenéra Michala Lampíra:

  V současné době máme v kádru 35 hráčů, mám radost, že na tréninku nás nikdy nebylo míň jak 20. V letošním roce jsme začali soutěž, skupinu Novotného určenou pro ročník 2016. V těchto zápasech se vystřídalo celkem 26 hráčů, pro nás má tato soutěž velký přínos, odehráli jsme v ní řadu vyrovnaných zápasů, které naše hráče herně posouvají.

  Zároveň jsme si zahráli i skupinu pro mix ročníku 2015/16, kde jsme odehráli dalších 11 zápasů. Tahle skupina pro nás byla hodně obtížná, jelikož většina týmů hraje jen s ročníkem 2015. Většina trenérů se snažila na to reagovat. Pro nás a naše kluky je to důležitá herní vytíženost a potřebná možnost jejich rozvoje.

  Na podzim jsme odehráli i 2 kola Planeo cupu a podařilo se nám kvalifikovat na republikové finále, které se koná příští rok v červnu. To je pro nás obrovský úspěch.

  Máme velkou radost, že kluky to hodně baví. To ukazuje, kolik nás chodí na tréninky a nikdo nám nekončí. Vidím, že se všichni kluci snaží a zlepšují. Pro nás trenéry obrovská odměna a motivace do dalších měsíců.

  Mladší přípravka 2015

  Pohled trenéra Jana Lenze:

  Máme za sebou první půlrok v soutěži Novotného, kde jsme potkali většinou pro nás doposud neznámé soupeře. Oproti předchozí soutěži Šmicrova, kde jsme se potkávali vesměs s výběrovými týmy, nás nyní čekaly týmy, které se prezentovaly více bojovností a nasazením, než individuální kvalitou hráčů. Dalším rozdílem pro nás byla kvalita a šířka kádrů u soupeřů. Zatímco v soutěži Šmicrova měli soupeři většinou dostatek vyrovnaných hráčů na obě hřiště, zde byly mezi hráči větší rozdíly. U nás je to podobné a musíme pracovat na individuálních dovednostech hráčů a snažit se, aby slabší kluci díky konkurenci v týmu výkonnostně dotáhli ty silnější.

  Velkým úspěchem v podzimní části soutěže byla účast v Planeo Cupu, kde jsme se dokázali probojovat přes 3 kvalifikační kola až do celorepublikového finálového turnaje, který se bude konec v květnu příštího roku. Zatímco první dvě kola kvalifikačních turnajů jsme prošli poměrně přesvědčivě, v poslední kvalifikaci jsme už narazili na velmi kvalitní soupeře a postup byl opravdu vybojovaný.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top