SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

KOPEME ZA ZDRAVOTNÍKY A za Bobra (je přeci chráněný)

Když jsme 10.2.2021 spustili tento projekt, ani ve snu nás nenapadlo, jakou bude mít odezvu.

24.3. 2021 se vzhledem k epidemiologické situaci rozjelo již druhé kolo, když prvního se zúčastnily všechny kategorie našeho klubu, včetně „A " mužstva a našich nejmenších „Šikulů". Co je ještě krásnější, že se zapojili rodinní příslušníci, hlavně rodiče a sourozenci, ale i tety, strejdové a dokonce i prarodiče.

Jednotlivé týmy mají od svých trenérů jinak nastavené druhy a limity cvičení pro uvaření jednoho oběda, přesto si vzájemně pomáhají a motivují mezi sebou. Máme všichni obrovskou radost, jak tato akce spojila náš klub, díky tomu jsme aktivní a ještě k tomu pomáháme dobré věci. Je to neuvěřitelné, ale k 1.4.2021 se nám podařilo navařit celkem 623 obědů.

Krásný okamžik nastal, když se mi jeden večer přes Facebook ozval kamarád žijící v USA, kde působí u juniorského týmu NHL Nashville Predators, že se jim naše akce líbí, chtějí se připojit a podpořit tento projekt. V době jejich prázdnin tedy cvičili také, k tomu poslali našim klukům krásný motivační pozdrav a jako bonus podepsaný dres jejich týmu, říká Martin Nagy, trenér a koordinátor tohoto projektu.

A tak dovolte na závěr poděkovat vedení klubu v čele s Davidem Lukešem, starostovi naší městské části panu Petru Měšťanovi, paní Hance Markulinec Moravcové, MUDr. Martině Burdové, personálu Restaurace u Bobra a hlavně sponzorům: Dafne výroba pracovních oděvů, Barvy a laky Hostivař, Pekařství Moravec, Betonárka HP, Michal Georgián.

Nejvíce se všichni těšíme, až budeme zase na hřišti a našim zdravotníkům se bude lépe dýchat.

bobr_1kolo.jpegbobr_1kolo2.jpeg

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top