SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.
Oficiální webové stránky klubu
A-tým
Odehráno
FC TEMPO PRAHA B
1
:
4
SC XAVEROV A
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
4
:
5
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
A-tým
Odehráno
FK Újezd nad Lesy
4
:
3
SC XAVEROV A
St. Žáci A (U15)
Odehráno
TJ Sokol Třebeš
2
:
8
SC XAVEROV (U15)
St. Žáci A (U14)
Odehráno
TJ Sokol Třebeš
0
:
11
SC XAVEROV (U14)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
TJ Sokol Třebeš
3
:
18
SC XAVEROV (U13)
Odehráno
TJ Sokol Třebeš
3
:
14
FK Union Strašnice
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
4
:
1
SK Ďáblice
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
7
:
2
SK Sparta Kolín
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SK Sparta Kolín
15
:
1
SC XAVEROV (U12)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SK Sparta Kolín
10
:
9
SC XAVEROV (U13)
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
6
:
3
SK Sparta Kolín
B-tým
Odehráno
SC XAVEROV B
6
:
0
FK Koloděje
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
2
:
0
FK Čáslav
A-tým
Odehráno
SK Hostivař
0
:
3
SC XAVEROV A
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
2
:
3
FK Čáslav
St. Dorost (U19)
Odehráno
TJ Sokol Stodůlky
3
:
2
SC XAVEROV (U19)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
FC Háje Jižní Město
17
:
7
SC XAVEROV (U13)
Odehráno
FC Háje Jižní Město
7
:
2
FK Union Strašnice
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
TJ PRAGA
1
:
7
SC XAVEROV A (U17)
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
AFK Slavoj Podolí Praha
5
:
5
SC XAVEROV B (U17)
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
0
:
0
FK Meteor Praha VIII B
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
10
:
0
TJ Sokol Stodůlky
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
FK Čáslav
5
:
20
SC XAVEROV (U13)
Odehráno
FK Čáslav
8
:
11
FK Union Strašnice
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
5
:
2
SK Libuš
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
SC XAVEROV B (U17)
20
:
0
SK Újezd Praha 4
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
14
:
0
FK Slavoj Vyšehrad
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
3
:
0
FK Slavoj Vyšehrad
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
2
:
2
FC Háje Jižní Město
B-tým
Odehráno
SK Dolní Měcholupy
4
:
1
SC XAVEROV B
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
2
:
1
FK Čechie Dubeč
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
TJ AVIA Čakovice
1
:
7
SC XAVEROV B (U17)
B-tým
Odehráno
SC XAVEROV B
3
:
1
TJ Sokol Stodůlky B
St. Žáci A (U15)
Odehráno
FC TEMPO PRAHA
0
:
6
SC XAVEROV (U15)
A-tým
Odehráno
FC Háje Jižní Město
1
:
2
SC XAVEROV A
St. Žáci A (U14)
Odehráno
FC TEMPO PRAHA
9
:
3
SC XAVEROV (U14)
St. Dorost (U19)
Odehráno
TJ PRAGA
6
:
2
SC XAVEROV (U19)
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
FK Slavoj Vyšehrad B
1
:
5
SC XAVEROV A (U17)
Gentlemani
Odehráno
TJ Březiněves
4
:
4
SC XAVEROV (G)
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
1
:
4
FC Háje Jižní Město
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
SC XAVEROV B (U17)
3
:
0
FK Klánovice
B-tým
Odehráno
FK Dukla Jižní Město B
1
:
1
SC XAVEROV B
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
7
:
0
FK Admira Praha
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
1
:
2
FK Admira Praha
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
FK Náchod
14
:
9
SC XAVEROV (U13)
Odehráno
FK Náchod
10
:
4
FK Union Strašnice
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
FK Meteor Praha VIII B
0
:
0
SC XAVEROV A (U17)
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
2
:
2
SK Újezd Praha 4
Gentlemani
Odehráno
SC XAVEROV (G)
5
:
2
SK Ďáblice
Gentlemani
Odehráno
SK Aritma Praha
5
:
5
SC XAVEROV (G)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
TJ Svitavy
7
:
26
SC XAVEROV (U13)
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
TJ Svitavy
4
:
11
SC XAVEROV (U12)
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
5
:
0
MFK Trutnov
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
12
:
0
MFK Trutnov
B-tým
Odehráno
SC XAVEROV B
4
:
1
Spartak Kbely B
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SK Vysoké Mýto
0
:
5
SC XAVEROV (U15)
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SC XAVEROV (U12)
8
:
4
ČAFC Praha
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SC XAVEROV (U13)
16
:
6
ČAFC Praha
St. Dorost (U19)
Odehráno
SK Střešovice 1911
4
:
1
SC XAVEROV (U19)
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SK Vysoké Mýto
0
:
17
SC XAVEROV (U14)
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
FC Přední Kopanina
4
:
1
SC XAVEROV B (U17)
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
2
:
0
SK Zbraslav
A-tým
Odehráno
TJ Březiněves
1
:
3
SC XAVEROV A
Gentlemani
Odehráno
ABC Braník
:
SC XAVEROV (G)
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
ABC Braník fotbal B
1
:
1
SC XAVEROV A (U17)
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
FK Slavoj Vyšehrad
2
:
13
SC XAVEROV (U12)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
FK Slavoj Vyšehrad
5
:
10
SC XAVEROV (U13)
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
7
:
2
TJ Svitavy
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
1
:
1
TJ Svitavy
St. Dorost (U19)
Odehráno
FK Slavoj Vyšehrad
4
:
4
SC XAVEROV (U19)
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
SK Slovan Kunratice
1
:
4
SC XAVEROV B (U17)
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
2
:
0
Sokol Dolní Počernice
B-tým
Odehráno
SK Hostivař B
1
:
1
SC XAVEROV B
B-tým
Odehráno
SC XAVEROV B
1
:
5
SK NUSLE
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SC XAVEROV (U12)
6
:
9
MFK Chrudim
St. Žáci A (U15)
Odehráno
MFK Chrudim
2
:
1
SC XAVEROV (U15)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SC XAVEROV (U13)
5
:
6
MFK Chrudim
A-tým
Odehráno
SK Union Vršovice
2
:
2
SC XAVEROV A
St. Žáci A (U14)
Odehráno
MFK Chrudim
3
:
7
SC XAVEROV (U14)
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
1
:
2
FK Admira Praha B
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
SC XAVEROV B (U17)
6
:
1
FC ZLIČÍN
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
1
:
1
SK Střešovice 1911
Gentlemani
Odehráno
SC XAVEROV (G)
11
:
2
TJ Březiněves
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
FK Admira Praha B
3
:
0
SC XAVEROV A (U17)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
FK Admira Praha
4
:
13
SC XAVEROV (U13)
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
TJ Březiněves
0
:
4
SC XAVEROV B (U17)
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
FK Admira Praha
6
:
5
SC XAVEROV (U12)
St. Dorost (U19)
Odehráno
SK Zbraslav
0
:
2
SC XAVEROV (U19)
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
8
:
2
ČAFC Praha
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
6
:
1
ČAFC Praha
B-tým
Odehráno
TJ Kyje Praha 14 B
1
:
3
SC XAVEROV B
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
0
:
3
SK Slovan Kunratice
St. Žáci A (U15)
Odehráno
FC Háje Jižní Město
0
:
1
SC XAVEROV (U15)
St. Žáci A (U14)
Odehráno
FC Háje Jižní Město
4
:
1
SC XAVEROV (U14)
B-tým
Odehráno
SC XAVEROV B
1
:
3
FK Čechie Dubeč B
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SC XAVEROV (U13)
10
:
9
FC Slavia Hradec Králové
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SC XAVEROV (U12)
9
:
5
FC Slavia Hradec Králové
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
6
:
0
FC ZLIČÍN
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
4
:
3
FK Dukla Jižní Město
A-tým
Odehráno
FK VINOŘ
4
:
5
SC XAVEROV A
Gentlemani
Odehráno
SK Ďáblice
8
:
5
SC XAVEROV (G)
B-tým
Odehráno
SC XAVEROV B
4
:
2
SK Újezd Praha 4
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
1
:
0
TJ Spoje Praha B
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
2
:
0
FK Orlicko
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
ČAFC Praha
0
:
4
SC XAVEROV A (U17)
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
2
:
1
FK Orlicko
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
FK Orlicko
5
:
8
SC XAVEROV (U12)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
FK Orlicko
2
:
6
SC XAVEROV (U13)
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
TJ Sokol Řepy
2
:
2
SC XAVEROV B (U17)
St. Dorost (U19)
Odehráno
FC TEMPO PRAHA B
5
:
1
SC XAVEROV (U19)
Gentlemani
Odehráno
SC XAVEROV (G)
2
:
4
SK Aritma Praha
A-tým
Odehráno
TJ PRAGA
0
:
2
SC XAVEROV A
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SC XAVEROV (U12)
16
:
3
SK Vysoké Mýto
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SC XAVEROV (U13)
13
:
9
SK Vysoké Mýto
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
3
:
1
FK Náchod
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
12
:
2
FK Náchod
Ml. Dorost B (U17)
Odehráno
SC XAVEROV B (U17)
4
:
3
Sokol Dolní Počernice
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
2
:
0
SK Dolní Chabry
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
1
:
5
FA Alexe Zbura
B-tým
Odehráno
TJ PRAGA C
0
:
2
SC XAVEROV B
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SK Ďáblice
1
:
5
SC XAVEROV A (U17)
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
3
:
1
SK Union Vršovice
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SC XAVEROV (U12)
6
:
7
TJ Sokol Třebeš
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SC XAVEROV (U13)
17
:
3
TJ Sokol Třebeš
A-tým
Odehráno
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY
0
:
0
SC XAVEROV A
St. Žáci A (U15)
Odehráno
MFK Trutnov
0
:
5
SC XAVEROV (U15)
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
SC XAVEROV (U12)
14
:
8
TJ Svitavy
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
SC XAVEROV (U13)
27
:
9
TJ Svitavy
St. Žáci A (U14)
Odehráno
MFK Trutnov
2
:
2
SC XAVEROV (U14)
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
SC XAVEROV A (U17)
11
:
0
TJ PRAGA
St. Dorost (U19)
Odehráno
SC XAVEROV (U19)
0
:
4
TJ Sokol Stodůlky
A-tým
Odehráno
SC XAVEROV A
2
:
1
FK Újezd nad Lesy
Ml. Dorost A (U17)
Odehráno
FC Háje Jižní Město
3
:
1
SC XAVEROV A (U17)
Ml. Žáci (U13)
Odehráno
MFK Trutnov
12
:
5
SC XAVEROV (U13)
Ml. Žáci (U12)
Odehráno
MFK Trutnov
1
:
11
SC XAVEROV (U12)
St. Dorost (U19)
Odehráno
SK Libuš
5
:
2
SC XAVEROV (U19)
St. Žáci A (U15)
Odehráno
SC XAVEROV (U15)
6
:
2
FC Slavia Hradec Králové
St. Žáci A (U14)
Odehráno
SC XAVEROV (U14)
4
:
1
FC Slavia Hradec Králové
A-tým
Odehráno
SK Ďáblice
2
:
2
SC XAVEROV A
Ml. Dorost B (U17)
Dnes
SC XAVEROV B (U17)
:
AFK Slavoj Podolí Praha
St. Dorost (U19)
Dnes
SC XAVEROV (U19)
:
TJ PRAGA
St. Žáci A (U15)
FK Čáslav
:
SC XAVEROV (U15)
Ml. Žáci (U13)
SC XAVEROV (U13)
:
FC Háje Jižní Město
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
FC Háje Jižní Město
St. Žáci A (U14)
FK Čáslav
:
SC XAVEROV (U14)
A-tým
SC XAVEROV A
:
SK Hostivař
B-tým
FK Koloděje
:
SC XAVEROV B
Ml. Dorost A (U17)
SC XAVEROV A (U17)
:
FK Slavoj Vyšehrad B
B-tým
SC XAVEROV B
:
SK Dolní Měcholupy
Ml. Žáci (U13)
SC XAVEROV (U13)
:
FK Čáslav
St. Žáci A (U15)
FK Slavoj Vyšehrad
:
SC XAVEROV (U15)
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
FK Čáslav
St. Žáci A (U14)
FK Slavoj Vyšehrad
:
SC XAVEROV (U14)
Ml. Dorost A (U17)
SC XAVEROV A (U17)
:
FK Meteor Praha VIII B
A-tým
FK Čechie Dubeč
:
SC XAVEROV A
Ml. Dorost B (U17)
SK Újezd Praha 4
:
SC XAVEROV B (U17)
St. Dorost (U19)
FC Háje Jižní Město
:
SC XAVEROV (U19)
St. Dorost (U19)
SC XAVEROV (U19)
:
SK Střešovice 1911
B-tým
TJ Sokol Stodůlky B
:
SC XAVEROV B
Ml. Dorost B (U17)
SC XAVEROV B (U17)
:
TJ AVIA Čakovice
St. Žáci A (U15)
SC XAVEROV (U15)
:
FC TEMPO PRAHA
Ml. Dorost A (U17)
SK Zbraslav
:
SC XAVEROV A (U17)
St. Žáci A (U14)
SC XAVEROV (U14)
:
FC TEMPO PRAHA
A-tým
SC XAVEROV A
:
FC Háje Jižní Město
Gentlemani
SK Aritma Praha
:
SC XAVEROV (G)
B-tým
SC XAVEROV B
:
FK Dukla Jižní Město B
Ml. Dorost B (U17)
FK Klánovice
:
SC XAVEROV B (U17)
St. Žáci A (U15)
FK Admira Praha
:
SC XAVEROV (U15)
St. Žáci A (U14)
FK Admira Praha
:
SC XAVEROV (U14)
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
FK Náchod
Ml. Žáci (U13)
SC XAVEROV (U13)
:
FK Náchod
A-tým
SK Újezd Praha 4
:
SC XAVEROV A
Ml. Dorost A (U17)
SC XAVEROV A (U17)
:
ABC Braník fotbal B
St. Dorost (U19)
SC XAVEROV (U19)
:
FK Slavoj Vyšehrad
Gentlemani
Sokol Dolní Počernice
:
SC XAVEROV (G)
St. Dorost (U19)
FK Admira Praha B
:
SC XAVEROV (U19)
B-tým
Spartak Kbely B
:
SC XAVEROV B
Ml. Dorost A (U17)
SK Střešovice 1911
:
SC XAVEROV A (U17)
St. Žáci A (U15)
SC XAVEROV (U15)
:
SK Vysoké Mýto
St. Žáci A (U14)
SC XAVEROV (U14)
:
SK Vysoké Mýto
Ml. Dorost B (U17)
SC XAVEROV B (U17)
:
FC Přední Kopanina
ČAFC Praha
:
FC TEMPO PRAHA B
Ml. Žáci (U12)
ČAFC Praha
:
SC XAVEROV (U12)
A-tým
SC XAVEROV A
:
TJ Březiněves
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
MFK Trutnov
St. Žáci A (U15)
FC Slavia Hradec Králové
:
SC XAVEROV (U15)
FK Union Strašnice
:
MFK Trutnov
St. Žáci A (U14)
FC Slavia Hradec Králové
:
SC XAVEROV (U14)
B-tým
SC XAVEROV B
:
SK Hostivař B
A-tým
Sokol Dolní Počernice
:
SC XAVEROV A
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
FK Slavoj Vyšehrad
FC TEMPO PRAHA B
:
FK Slavoj Vyšehrad
St. Žáci A (U15)
TJ Svitavy
:
SC XAVEROV (U15)
St. Žáci A (U14)
TJ Svitavy
:
SC XAVEROV (U14)
St. Dorost (U19)
SC XAVEROV (U19)
:
SK Zbraslav
Ml. Dorost B (U17)
SC XAVEROV B (U17)
:
SK Slovan Kunratice
Ml. Dorost A (U17)
SC XAVEROV A (U17)
:
FK Admira Praha B
Gentlemani
SC XAVEROV (G)
:
SK Ďáblice
St. Žáci A (U15)
ČAFC Praha
:
SC XAVEROV (U15)
St. Žáci A (U14)
ČAFC Praha
:
SC XAVEROV (U14)
St. Žáci A (U14)
SC XAVEROV (U14)
:
MFK Chrudim
St. Žáci A (U15)
SC XAVEROV (U15)
:
MFK Chrudim
Ml. Žáci (U12)
MFK Chrudim
:
SC XAVEROV (U12)
Ml. Žáci (U13)
MFK Chrudim
:
SC XAVEROV (U13)
Ml. Dorost B (U17)
FC ZLIČÍN
:
SC XAVEROV B (U17)
Ml. Dorost A (U17)
FK Dukla Jižní Město
:
SC XAVEROV A (U17)
St. Dorost (U19)
FC ZLIČÍN
:
SC XAVEROV (U19)
B-tým
SK NUSLE
:
SC XAVEROV B
A-tým
SC XAVEROV A
:
SK Union Vršovice
Gentlemani
SC XAVEROV (G)
:
SK Aritma Praha
St. Žáci A (U15)
SC XAVEROV (U15)
:
TJ Sokol Třebeš
St. Žáci A (U14)
SC XAVEROV (U14)
:
TJ Sokol Třebeš
B-tým
SC XAVEROV B
:
TJ Kyje Praha 14 B
Ml. Žáci (U13)
SC XAVEROV (U13)
:
FK Admira Praha
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
FK Admira Praha
St. Dorost (U19)
SC XAVEROV (U19)
:
FC TEMPO PRAHA B
Ml. Dorost B (U17)
SC XAVEROV B (U17)
:
TJ Březiněves
Ml. Dorost A (U17)
SC XAVEROV A (U17)
:
ČAFC Praha
A-tým
SK Slovan Kunratice
:
SC XAVEROV A
Gentlemani
SK Ďáblice
:
SC XAVEROV (G)
St. Žáci A (U15)
SC XAVEROV (U15)
:
FC Háje Jižní Město
St. Žáci A (U14)
SC XAVEROV (U14)
:
FC Háje Jižní Město
B-tým
FK Čechie Dubeč B
:
SC XAVEROV B
Ml. Dorost A (U17)
SK Dolní Chabry
:
SC XAVEROV A (U17)
FC Slavia Hradec Králové
:
FK Union Strašnice
Ml. Žáci (U13)
FC Slavia Hradec Králové
:
SC XAVEROV (U13)
St. Dorost (U19)
FA Alexe Zbura
:
SC XAVEROV (U19)
A-tým
SC XAVEROV A
:
FK VINOŘ
Gentlemani
SC XAVEROV (G)
:
Sokol Dolní Počernice
St. Dorost (U19)
SK Union Vršovice
:
SC XAVEROV (U19)
St. Žáci A (U15)
FK Orlicko
:
SC XAVEROV (U15)
Ml. Dorost B (U17)
SC XAVEROV B (U17)
:
TJ Sokol Řepy
St. Žáci A (U14)
FK Orlicko
:
SC XAVEROV (U14)
Ml. Dorost A (U17)
SC XAVEROV A (U17)
:
SK Ďáblice
B-tým
SK Újezd Praha 4
:
SC XAVEROV B
A-tým
TJ Spoje Praha B
:
SC XAVEROV A
Ml. Žáci (U13)
SC XAVEROV (U13)
:
FK Orlicko
FK Union Strašnice
:
FK Orlicko
B-tým
SC XAVEROV B
:
TJ PRAGA C
Ml. Žáci (U13)
SK Vysoké Mýto
:
SC XAVEROV (U13)
Ml. Žáci (U12)
SK Vysoké Mýto
:
SC XAVEROV (U12)
Ml. Dorost B (U17)
Sokol Dolní Počernice
:
SC XAVEROV B (U17)
A-tým
SC XAVEROV A
:
TJ PRAGA
St. Žáci A (U15)
SC XAVEROV (U15)
:
FK Náchod
St. Žáci A (U14)
SC XAVEROV (U14)
:
FK Náchod
St. Dorost (U19)
FK Meteor Praha VIII B
:
SC XAVEROV (U19)
Ml. Dorost A (U17)
TJ Sokol Stodůlky
:
SC XAVEROV A (U17)
Ml. Žáci (U12)
SC XAVEROV (U12)
:
SK Sparta Kolín
Ml. Žáci (U13)
SC XAVEROV (U13)
:
SK Sparta Kolín
A-tým
SC XAVEROV A
:
FC TEMPO PRAHA B
St. Žáci A (U15)
SK Sparta Kolín
:
SC XAVEROV (U15)
St. Žáci A (U14)
SK Sparta Kolín
:
SC XAVEROV (U14)
"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,
zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.
Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!