• e-shop
  • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

    Oficiální webové stránky klubu

    Kalendář zápasů

    Kalendář zápasů

    31. týden / 2023

    A-tým

    Odehráno

    1. kolo
    neděle 6. 8. 2023 17:00

    FC TEMPO PRAHA B

    1

    :

    4

    SC XAVEROV A

    32. týden / 2023

    A-tým

    Odehráno

    2. kolo
    pátek 11. 8. 2023 18:00

    SC XAVEROV A

    4

    :

    5

    SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY

    33. týden / 2023

    A-tým

    Odehráno

    3. kolo
    neděle 20. 8. 2023 17:00

    FK Újezd nad Lesy

    4

    :

    3

    SC XAVEROV A

    34. týden / 2023

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    2. kolo
    sobota 26. 8. 2023 10:00

    TJ Sokol Třebeš

    2

    :

    8

    SC XAVEROV (U15)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    2. kolo
    sobota 26. 8. 2023 12:00

    TJ Sokol Třebeš

    0

    :

    11

    SC XAVEROV (U14)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    2. kolo
    neděle 27. 8. 2023 14:00

    TJ Sokol Třebeš

    3

    :

    18

    SC XAVEROV (U13)

    Odehráno

    2. kolo
    neděle 27. 8. 2023 14:00

    TJ Sokol Třebeš

    3

    :

    14

    FK Union Strašnice

    A-tým

    Odehráno

    4. kolo
    neděle 27. 8. 2023 17:00

    SC XAVEROV A

    4

    :

    1

    SK Ďáblice

    35. týden / 2023

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    1. kolo
    středa 30. 8. 2023 16:00

    SC XAVEROV (U15)

    7

    :

    2

    SK Sparta Kolín

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    1. kolo
    středa 30. 8. 2023 18:00

    SK Sparta Kolín

    10

    :

    9

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    1. kolo
    středa 30. 8. 2023 18:00

    SK Sparta Kolín

    15

    :

    1

    SC XAVEROV (U12)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    1. kolo
    středa 30. 8. 2023 18:30

    SC XAVEROV (U14)

    6

    :

    3

    SK Sparta Kolín

    B-tým

    Odehráno

    1. kolo
    pátek 1. 9. 2023 19:30

    SC XAVEROV B

    6

    :

    0

    FK Koloděje

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    5. kolo
    sobota 2. 9. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U15)

    2

    :

    0

    FK Čáslav

    A-tým

    Odehráno

    5. kolo
    sobota 2. 9. 2023 11:00

    SK Hostivař

    0

    :

    3

    SC XAVEROV A

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    1. kolo
    sobota 2. 9. 2023 12:00

    TJ Sokol Stodůlky

    3

    :

    2

    SC XAVEROV (U19)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    5. kolo
    sobota 2. 9. 2023 12:00

    SC XAVEROV (U14)

    2

    :

    3

    FK Čáslav

    Odehráno

    5. kolo
    neděle 3. 9. 2023 14:00

    FC Háje Jižní Město

    7

    :

    2

    FK Union Strašnice

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    5. kolo
    neděle 3. 9. 2023 14:00

    FC Háje Jižní Město

    17

    :

    7

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    1. kolo
    neděle 3. 9. 2023 14:45

    TJ PRAGA

    1

    :

    7

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    1. kolo
    neděle 3. 9. 2023 17:00

    AFK Slavoj Podolí Praha

    5

    :

    5

    SC XAVEROV B (U17)

    36. týden / 2023

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    2. kolo
    středa 6. 9. 2023 17:30

    SC XAVEROV (U19)

    0

    :

    0

    FK Meteor Praha VIII B

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    2. kolo
    středa 6. 9. 2023 18:00

    SC XAVEROV A (U17)

    10

    :

    0

    TJ Sokol Stodůlky

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    6. kolo
    sobota 9. 9. 2023 10:00

    FK Čáslav

    5

    :

    20

    SC XAVEROV (U13)

    Odehráno

    6. kolo
    sobota 9. 9. 2023 10:00

    FK Čáslav

    8

    :

    11

    FK Union Strašnice

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    3. kolo
    sobota 9. 9. 2023 11:00

    SC XAVEROV (U19)

    5

    :

    2

    SK Libuš

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    2. kolo
    sobota 9. 9. 2023 13:15

    SC XAVEROV B (U17)

    20

    :

    0

    SK Újezd Praha 4

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    6. kolo
    sobota 9. 9. 2023 15:30

    SC XAVEROV (U15)

    14

    :

    0

    FK Slavoj Vyšehrad

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    6. kolo
    sobota 9. 9. 2023 17:30

    SC XAVEROV (U14)

    3

    :

    0

    FK Slavoj Vyšehrad

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    3. kolo
    neděle 10. 9. 2023 11:15

    SC XAVEROV A (U17)

    2

    :

    2

    FC Háje Jižní Město

    B-tým

    Odehráno

    2. kolo
    neděle 10. 9. 2023 16:00

    SK Dolní Měcholupy

    4

    :

    1

    SC XAVEROV B

    A-tým

    Odehráno

    6. kolo
    neděle 10. 9. 2023 17:00

    SC XAVEROV A

    2

    :

    1

    FK Čechie Dubeč

    37. týden / 2023

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    3. kolo
    středa 13. 9. 2023 17:00

    TJ AVIA Čakovice

    1

    :

    7

    SC XAVEROV B (U17)

    B-tým

    Odehráno

    3. kolo
    pátek 15. 9. 2023 19:30

    SC XAVEROV B

    3

    :

    1

    TJ Sokol Stodůlky B

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    7. kolo
    sobota 16. 9. 2023 09:30

    FC TEMPO PRAHA

    0

    :

    6

    SC XAVEROV (U15)

    A-tým

    Odehráno

    7. kolo
    sobota 16. 9. 2023 10:30

    FC Háje Jižní Město

    1

    :

    2

    SC XAVEROV A

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    7. kolo
    sobota 16. 9. 2023 11:30

    FC TEMPO PRAHA

    9

    :

    3

    SC XAVEROV (U14)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    4. kolo
    sobota 16. 9. 2023 12:45

    TJ PRAGA

    6

    :

    2

    SC XAVEROV (U19)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    4. kolo
    neděle 17. 9. 2023 14:15

    FK Slavoj Vyšehrad B

    1

    :

    5

    SC XAVEROV A (U17)

    Gentlemani

    Odehráno

    2. kolo
    neděle 17. 9. 2023 17:00

    TJ Březiněves

    4

    :

    4

    SC XAVEROV (G)

    38. týden / 2023

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    5. kolo
    sobota 23. 9. 2023 11:00

    SC XAVEROV (U19)

    1

    :

    4

    FC Háje Jižní Město

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    4. kolo
    sobota 23. 9. 2023 13:15

    SC XAVEROV B (U17)

    3

    :

    0

    FK Klánovice

    B-tým

    Odehráno

    4. kolo
    sobota 23. 9. 2023 14:30

    FK Dukla Jižní Město B

    1

    :

    1

    SC XAVEROV B

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    8. kolo
    sobota 23. 9. 2023 15:30

    SC XAVEROV (U15)

    7

    :

    0

    FK Admira Praha

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    8. kolo
    sobota 23. 9. 2023 17:30

    SC XAVEROV (U14)

    1

    :

    2

    FK Admira Praha

    Odehráno

    8. kolo
    neděle 24. 9. 2023 10:00

    FK Náchod

    10

    :

    4

    FK Union Strašnice

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    8. kolo
    neděle 24. 9. 2023 10:00

    FK Náchod

    14

    :

    9

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    5. kolo
    neděle 24. 9. 2023 13:00

    FK Meteor Praha VIII B

    0

    :

    0

    SC XAVEROV A (U17)

    A-tým

    Odehráno

    8. kolo
    neděle 24. 9. 2023 16:30

    SC XAVEROV A

    2

    :

    2

    SK Újezd Praha 4

    39. týden / 2023

    Gentlemani

    Odehráno

    2. kolo
    pondělí 25. 9. 2023 20:00

    SC XAVEROV (G)

    5

    :

    2

    SK Ďáblice

    Gentlemani

    Odehráno

    3. kolo
    středa 27. 9. 2023 20:00

    SK Aritma Praha

    5

    :

    5

    SC XAVEROV (G)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    3. kolo
    čtvrtek 28. 9. 2023 10:00

    TJ Svitavy

    7

    :

    26

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    3. kolo
    čtvrtek 28. 9. 2023 10:00

    TJ Svitavy

    4

    :

    11

    SC XAVEROV (U12)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    3. kolo
    čtvrtek 28. 9. 2023 15:00

    SC XAVEROV (U15)

    5

    :

    0

    MFK Trutnov

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    3. kolo
    čtvrtek 28. 9. 2023 17:00

    SC XAVEROV (U14)

    12

    :

    0

    MFK Trutnov

    B-tým

    Odehráno

    5. kolo
    pátek 29. 9. 2023 19:30

    SC XAVEROV B

    4

    :

    1

    Spartak Kbely B

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    9. kolo
    sobota 30. 9. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    16

    :

    6

    ČAFC Praha

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    9. kolo
    sobota 30. 9. 2023 10:00

    SK Vysoké Mýto

    0

    :

    5

    SC XAVEROV (U15)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    9. kolo
    sobota 30. 9. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    8

    :

    4

    ČAFC Praha

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    6. kolo
    sobota 30. 9. 2023 11:15

    SK Střešovice 1911

    4

    :

    1

    SC XAVEROV (U19)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    9. kolo
    sobota 30. 9. 2023 12:00

    SK Vysoké Mýto

    0

    :

    17

    SC XAVEROV (U14)

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    5. kolo
    sobota 30. 9. 2023 12:30

    FC Přední Kopanina

    4

    :

    1

    SC XAVEROV B (U17)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    6. kolo
    neděle 1. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV A (U17)

    2

    :

    0

    SK Zbraslav

    A-tým

    Odehráno

    9. kolo
    neděle 1. 10. 2023 16:00

    TJ Březiněves

    1

    :

    3

    SC XAVEROV A

    Gentlemani

    Odehráno

    4. kolo
    neděle 1. 10. 2023 19:30

    ABC Braník

    :

    SC XAVEROV (G)

    40. týden / 2023

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    7. kolo
    sobota 7. 10. 2023 13:45

    ABC Braník fotbal B

    1

    :

    1

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    10. kolo
    sobota 7. 10. 2023 14:30

    FK Slavoj Vyšehrad

    2

    :

    13

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    10. kolo
    sobota 7. 10. 2023 14:30

    FK Slavoj Vyšehrad

    5

    :

    10

    SC XAVEROV (U13)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    10. kolo
    sobota 7. 10. 2023 14:30

    SC XAVEROV (U15)

    7

    :

    2

    TJ Svitavy

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    10. kolo
    sobota 7. 10. 2023 16:30

    SC XAVEROV (U14)

    1

    :

    1

    TJ Svitavy

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    7. kolo
    neděle 8. 10. 2023 10:00

    FK Slavoj Vyšehrad

    4

    :

    4

    SC XAVEROV (U19)

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    6. kolo
    neděle 8. 10. 2023 12:30

    SK Slovan Kunratice

    1

    :

    4

    SC XAVEROV B (U17)

    B-tým

    Odehráno

    6. kolo
    neděle 8. 10. 2023 16:00

    SK Hostivař B

    1

    :

    1

    SC XAVEROV B

    A-tým

    Odehráno

    10. kolo
    neděle 8. 10. 2023 16:00

    SC XAVEROV A

    2

    :

    0

    Sokol Dolní Počernice

    41. týden / 2023

    B-tým

    Odehráno

    7. kolo
    pátek 13. 10. 2023 19:30

    SC XAVEROV B

    1

    :

    5

    SK NUSLE

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    11. kolo
    sobota 14. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    5

    :

    6

    MFK Chrudim

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    11. kolo
    sobota 14. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    6

    :

    9

    MFK Chrudim

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    11. kolo
    sobota 14. 10. 2023 10:00

    MFK Chrudim

    2

    :

    1

    SC XAVEROV (U15)

    A-tým

    Odehráno

    11. kolo
    sobota 14. 10. 2023 10:30

    SK Union Vršovice

    2

    :

    2

    SC XAVEROV A

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    11. kolo
    sobota 14. 10. 2023 12:00

    MFK Chrudim

    3

    :

    7

    SC XAVEROV (U14)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    8. kolo
    sobota 14. 10. 2023 13:15

    SC XAVEROV (U19)

    1

    :

    2

    FK Admira Praha B

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    7. kolo
    sobota 14. 10. 2023 15:30

    SC XAVEROV B (U17)

    6

    :

    1

    FC ZLIČÍN

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    8. kolo
    neděle 15. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV A (U17)

    1

    :

    1

    SK Střešovice 1911

    42. týden / 2023

    Gentlemani

    Odehráno

    6. kolo
    pondělí 16. 10. 2023 20:00

    SC XAVEROV (G)

    11

    :

    2

    TJ Březiněves

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    9. kolo
    sobota 21. 10. 2023 10:00

    FK Admira Praha B

    3

    :

    0

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    8. kolo
    sobota 21. 10. 2023 13:30

    TJ Březiněves

    0

    :

    4

    SC XAVEROV B (U17)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    12. kolo
    sobota 21. 10. 2023 13:30

    FK Admira Praha

    6

    :

    5

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    12. kolo
    sobota 21. 10. 2023 13:30

    FK Admira Praha

    4

    :

    13

    SC XAVEROV (U13)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    12. kolo
    sobota 21. 10. 2023 15:30

    SC XAVEROV (U15)

    8

    :

    2

    ČAFC Praha

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    9. kolo
    sobota 21. 10. 2023 15:30

    SK Zbraslav

    0

    :

    2

    SC XAVEROV (U19)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    12. kolo
    sobota 21. 10. 2023 17:30

    SC XAVEROV (U14)

    6

    :

    1

    ČAFC Praha

    B-tým

    Odehráno

    8. kolo
    neděle 22. 10. 2023 15:30

    TJ Kyje Praha 14 B

    1

    :

    3

    SC XAVEROV B

    A-tým

    Odehráno

    12. kolo
    neděle 22. 10. 2023 15:30

    SC XAVEROV A

    0

    :

    3

    SK Slovan Kunratice

    43. týden / 2023

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    13. kolo
    čtvrtek 26. 10. 2023 09:30

    FC Háje Jižní Město

    0

    :

    1

    SC XAVEROV (U15)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    13. kolo
    čtvrtek 26. 10. 2023 11:30

    FC Háje Jižní Město

    4

    :

    1

    SC XAVEROV (U14)

    B-tým

    Odehráno

    9. kolo
    pátek 27. 10. 2023 19:30

    SC XAVEROV B

    1

    :

    3

    FK Čechie Dubeč B

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    13. kolo
    sobota 28. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    10

    :

    9

    FC Slavia Hradec Králové

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    13. kolo
    sobota 28. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    9

    :

    5

    FC Slavia Hradec Králové

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    10. kolo
    sobota 28. 10. 2023 14:00

    SC XAVEROV (U19)

    6

    :

    0

    FC ZLIČÍN

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    10. kolo
    neděle 29. 10. 2023 10:00

    SC XAVEROV A (U17)

    4

    :

    3

    FK Dukla Jižní Město

    A-tým

    Odehráno

    13. kolo
    neděle 29. 10. 2023 14:30

    FK VINOŘ

    4

    :

    5

    SC XAVEROV A

    44. týden / 2023

    Gentlemani

    Odehráno

    7. kolo
    středa 1. 11. 2023 20:00

    SK Ďáblice

    8

    :

    5

    SC XAVEROV (G)

    B-tým

    Odehráno

    10. kolo
    pátek 3. 11. 2023 19:30

    SC XAVEROV B

    4

    :

    2

    SK Újezd Praha 4

    A-tým

    Odehráno

    14. kolo
    sobota 4. 11. 2023 10:15

    SC XAVEROV A

    1

    :

    0

    TJ Spoje Praha B

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    14. kolo
    sobota 4. 11. 2023 12:30

    SC XAVEROV (U15)

    2

    :

    0

    FK Orlicko

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    11. kolo
    sobota 4. 11. 2023 13:00

    ČAFC Praha

    0

    :

    4

    SC XAVEROV A (U17)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    14. kolo
    sobota 4. 11. 2023 14:45

    SC XAVEROV (U14)

    2

    :

    1

    FK Orlicko

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    14. kolo
    neděle 5. 11. 2023 10:00

    FK Orlicko

    5

    :

    8

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    14. kolo
    neděle 5. 11. 2023 10:00

    FK Orlicko

    2

    :

    6

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    9. kolo
    neděle 5. 11. 2023 11:00

    TJ Sokol Řepy

    2

    :

    2

    SC XAVEROV B (U17)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    11. kolo
    neděle 5. 11. 2023 14:30

    FC TEMPO PRAHA B

    5

    :

    1

    SC XAVEROV (U19)

    45. týden / 2023

    Gentlemani

    Odehráno

    8. kolo
    pondělí 6. 11. 2023 20:00

    SC XAVEROV (G)

    2

    :

    4

    SK Aritma Praha

    A-tým

    Odehráno

    15. kolo
    sobota 11. 11. 2023 10:30

    TJ PRAGA

    0

    :

    2

    SC XAVEROV A

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    15. kolo
    sobota 11. 11. 2023 11:15

    SC XAVEROV (U13)

    13

    :

    9

    SK Vysoké Mýto

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    15. kolo
    sobota 11. 11. 2023 11:15

    SC XAVEROV (U12)

    16

    :

    3

    SK Vysoké Mýto

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    15. kolo
    sobota 11. 11. 2023 13:30

    SC XAVEROV (U15)

    3

    :

    1

    FK Náchod

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    15. kolo
    sobota 11. 11. 2023 15:45

    SC XAVEROV (U14)

    12

    :

    2

    FK Náchod

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    10. kolo
    sobota 11. 11. 2023 18:00

    SC XAVEROV B (U17)

    4

    :

    3

    Sokol Dolní Počernice

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    12. kolo
    neděle 12. 11. 2023 10:00

    SC XAVEROV A (U17)

    2

    :

    0

    SK Dolní Chabry

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    12. kolo
    neděle 12. 11. 2023 12:15

    SC XAVEROV (U19)

    1

    :

    5

    FA Alexe Zbura

    B-tým

    Odehráno

    11. kolo
    neděle 12. 11. 2023 14:00

    TJ PRAGA C

    0

    :

    2

    SC XAVEROV B

    46. týden / 2023

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    13. kolo
    sobota 18. 11. 2023 10:00

    SK Ďáblice

    1

    :

    5

    SC XAVEROV A (U17)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    13. kolo
    neděle 19. 11. 2023 10:00

    SC XAVEROV (U19)

    3

    :

    1

    SK Union Vršovice

    10. týden / 2024

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    17. kolo
    sobota 9. 3. 2024 11:15

    SC XAVEROV (U12)

    6

    :

    7

    TJ Sokol Třebeš

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    17. kolo
    sobota 9. 3. 2024 11:15

    SC XAVEROV (U13)

    17

    :

    3

    TJ Sokol Třebeš

    A-tým

    Odehráno

    17. kolo
    neděle 10. 3. 2024 18:00

    SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY

    0

    :

    0

    SC XAVEROV A

    11. týden / 2024

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    18. kolo
    sobota 16. 3. 2024 10:00

    MFK Trutnov

    0

    :

    5

    SC XAVEROV (U15)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    18. kolo
    sobota 16. 3. 2024 11:15

    SC XAVEROV (U13)

    27

    :

    9

    TJ Svitavy

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    18. kolo
    sobota 16. 3. 2024 11:15

    SC XAVEROV (U12)

    14

    :

    8

    TJ Svitavy

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    18. kolo
    sobota 16. 3. 2024 12:00

    MFK Trutnov

    2

    :

    2

    SC XAVEROV (U14)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    14. kolo
    neděle 17. 3. 2024 10:15

    SC XAVEROV A (U17)

    11

    :

    0

    TJ PRAGA

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    14. kolo
    neděle 17. 3. 2024 12:30

    SC XAVEROV (U19)

    0

    :

    4

    TJ Sokol Stodůlky

    A-tým

    Odehráno

    18. kolo
    neděle 17. 3. 2024 15:00

    SC XAVEROV A

    2

    :

    1

    FK Újezd nad Lesy

    12. týden / 2024

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    16. kolo
    sobota 23. 3. 2024 09:00

    FC Háje Jižní Město

    3

    :

    1

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    19. kolo
    sobota 23. 3. 2024 10:00

    MFK Trutnov

    12

    :

    5

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    19. kolo
    sobota 23. 3. 2024 10:00

    MFK Trutnov

    1

    :

    11

    SC XAVEROV (U12)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    16. kolo
    sobota 23. 3. 2024 12:30

    SK Libuš

    5

    :

    2

    SC XAVEROV (U19)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    19. kolo
    sobota 23. 3. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U15)

    6

    :

    2

    FC Slavia Hradec Králové

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    19. kolo
    sobota 23. 3. 2024 15:45

    SC XAVEROV (U14)

    4

    :

    1

    FC Slavia Hradec Králové

    A-tým

    Odehráno

    19. kolo
    neděle 24. 3. 2024 15:00

    SK Ďáblice

    2

    :

    2

    SC XAVEROV A

    13. týden / 2024

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    11. kolo
    čtvrtek 28. 3. 2024 13:30

    SC XAVEROV B (U17)

    2

    :

    0

    AFK Slavoj Podolí Praha

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    17. kolo
    čtvrtek 28. 3. 2024 15:45

    SC XAVEROV (U19)

    4

    :

    0

    TJ PRAGA

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    20. kolo
    pátek 29. 3. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    6

    :

    1

    FC Háje Jižní Město

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    20. kolo
    pátek 29. 3. 2024 10:00

    FK Čáslav

    0

    :

    8

    SC XAVEROV (U15)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    20. kolo
    pátek 29. 3. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    5

    :

    16

    FC Háje Jižní Město

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    20. kolo
    pátek 29. 3. 2024 12:00

    FK Čáslav

    3

    :

    4

    SC XAVEROV (U14)

    A-tým

    Odehráno

    20. kolo
    neděle 31. 3. 2024 15:30

    SC XAVEROV A

    7

    :

    0

    SK Hostivař

    B-tým

    Odehráno

    12. kolo
    neděle 31. 3. 2024 15:30

    FK Koloděje

    4

    :

    1

    SC XAVEROV B

    14. týden / 2024

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    17. kolo
    pondělí 1. 4. 2024 15:00

    SC XAVEROV A (U17)

    3

    :

    1

    FK Slavoj Vyšehrad B

    B-tým

    Odehráno

    13. kolo
    pátek 5. 4. 2024 19:30

    SC XAVEROV B

    3

    :

    3

    SK Dolní Měcholupy

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 6. 4. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    13

    :

    6

    FK Čáslav

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 6. 4. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    18

    :

    2

    FK Čáslav

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 6. 4. 2024 10:00

    FK Slavoj Vyšehrad

    1

    :

    7

    SC XAVEROV (U15)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 6. 4. 2024 12:00

    FK Slavoj Vyšehrad

    3

    :

    5

    SC XAVEROV (U14)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    18. kolo
    sobota 6. 4. 2024 14:30

    SC XAVEROV A (U17)

    3

    :

    1

    FK Meteor Praha VIII B

    A-tým

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 6. 4. 2024 16:30

    FK Čechie Dubeč

    1

    :

    2

    SC XAVEROV A

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    12. kolo
    neděle 7. 4. 2024 13:30

    SK Újezd Praha 4

    1

    :

    10

    SC XAVEROV B (U17)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    18. kolo
    neděle 7. 4. 2024 14:00

    FC Háje Jižní Město

    4

    :

    1

    SC XAVEROV (U19)

    15. týden / 2024

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    19. kolo
    sobota 13. 4. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U19)

    3

    :

    2

    SK Střešovice 1911

    B-tým

    Odehráno

    14. kolo
    sobota 13. 4. 2024 15:00

    TJ Sokol Stodůlky B

    7

    :

    1

    SC XAVEROV B

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    13. kolo
    sobota 13. 4. 2024 15:45

    SC XAVEROV B (U17)

    4

    :

    0

    TJ AVIA Čakovice

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    22. kolo
    neděle 14. 4. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U15)

    3

    :

    1

    FC TEMPO PRAHA

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    19. kolo
    neděle 14. 4. 2024 14:00

    SK Zbraslav

    1

    :

    2

    SC XAVEROV A (U17)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    22. kolo
    neděle 14. 4. 2024 15:45

    SC XAVEROV (U14)

    1

    :

    4

    FC TEMPO PRAHA

    A-tým

    Odehráno

    22. kolo
    neděle 14. 4. 2024 16:30

    SC XAVEROV A

    1

    :

    1

    FC Háje Jižní Město

    16. týden / 2024

    Gentlemani

    Odehráno

    7. kolo
    středa 17. 4. 2024 20:00

    SK Aritma Praha

    3

    :

    3

    SC XAVEROV (G)

    B-tým

    Odehráno

    15. kolo
    pátek 19. 4. 2024 19:30

    SC XAVEROV B

    2

    :

    5

    FK Dukla Jižní Město B

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    14. kolo
    sobota 20. 4. 2024 10:00

    FK Klánovice

    0

    :

    3

    SC XAVEROV B (U17)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    23. kolo
    sobota 20. 4. 2024 10:00

    FK Admira Praha

    2

    :

    2

    SC XAVEROV (U15)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    23. kolo
    sobota 20. 4. 2024 12:00

    FK Admira Praha

    5

    :

    2

    SC XAVEROV (U14)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    23. kolo
    sobota 20. 4. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U12)

    3

    :

    4

    FK Náchod

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    23. kolo
    sobota 20. 4. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U13)

    14

    :

    8

    FK Náchod

    A-tým

    Odehráno

    23. kolo
    sobota 20. 4. 2024 14:00

    SK Újezd Praha 4

    3

    :

    1

    SC XAVEROV A

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    20. kolo
    sobota 20. 4. 2024 15:45

    SC XAVEROV A (U17)

    6

    :

    0

    ABC Braník fotbal B

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    20. kolo
    neděle 21. 4. 2024 11:15

    SC XAVEROV (U19)

    2

    :

    5

    FK Slavoj Vyšehrad

    17. týden / 2024

    Gentlemani

    Odehráno

    8. kolo
    středa 24. 4. 2024 19:30

    Sokol Dolní Počernice

    3

    :

    1

    SC XAVEROV (G)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 27. 4. 2024 10:00

    FK Admira Praha B

    3

    :

    1

    SC XAVEROV (U19)

    B-tým

    Odehráno

    16. kolo
    sobota 27. 4. 2024 11:00

    Spartak Kbely B

    4

    :

    2

    SC XAVEROV B

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    21. kolo
    sobota 27. 4. 2024 11:00

    SK Střešovice 1911

    1

    :

    5

    SC XAVEROV A (U17)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    24. kolo
    sobota 27. 4. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U15)

    9

    :

    0

    SK Vysoké Mýto

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    24. kolo
    sobota 27. 4. 2024 15:45

    SC XAVEROV (U14)

    9

    :

    1

    SK Vysoké Mýto

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    15. kolo
    neděle 28. 4. 2024 13:30

    SC XAVEROV B (U17)

    5

    :

    0

    FC Přední Kopanina

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    24. kolo
    neděle 28. 4. 2024 14:30

    ČAFC Praha

    6

    :

    11

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    24. kolo
    neděle 28. 4. 2024 14:30

    ČAFC Praha

    7

    :

    9

    SC XAVEROV (U12)

    A-tým

    Odehráno

    24. kolo
    neděle 28. 4. 2024 17:00

    SC XAVEROV A

    1

    :

    0

    TJ Březiněves

    18. týden / 2024

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    22. kolo
    středa 1. 5. 2024 11:00

    SC XAVEROV (U12)

    10

    :

    1

    MFK Trutnov

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    22. kolo
    středa 1. 5. 2024 11:00

    SC XAVEROV (U13)

    9

    :

    14

    MFK Trutnov

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    4. kolo
    středa 1. 5. 2024 11:00

    FC Slavia Hradec Králové

    0

    :

    6

    SC XAVEROV (U15)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    4. kolo
    středa 1. 5. 2024 13:00

    FC Slavia Hradec Králové

    1

    :

    5

    SC XAVEROV (U14)

    B-tým

    Odehráno

    17. kolo
    pátek 3. 5. 2024 19:30

    SC XAVEROV B

    1

    :

    4

    SK Hostivař B

    A-tým

    Odehráno

    25. kolo
    pátek 3. 5. 2024 19:30

    Sokol Dolní Počernice

    0

    :

    3

    SC XAVEROV A

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    25. kolo
    sobota 4. 5. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    9

    :

    4

    FK Slavoj Vyšehrad

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    25. kolo
    sobota 4. 5. 2024 10:00

    TJ Svitavy

    0

    :

    9

    SC XAVEROV (U15)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    25. kolo
    sobota 4. 5. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    14

    :

    8

    FK Slavoj Vyšehrad

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    25. kolo
    sobota 4. 5. 2024 12:00

    TJ Svitavy

    2

    :

    4

    SC XAVEROV (U14)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    22. kolo
    sobota 4. 5. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U19)

    8

    :

    0

    SK Zbraslav

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    16. kolo
    sobota 4. 5. 2024 15:45

    SC XAVEROV B (U17)

    6

    :

    2

    SK Slovan Kunratice

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    22. kolo
    neděle 5. 5. 2024 11:15

    SC XAVEROV A (U17)

    2

    :

    0

    FK Admira Praha B

    19. týden / 2024

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    27. kolo
    středa 8. 5. 2024 10:00

    ČAFC Praha

    0

    :

    7

    SC XAVEROV (U15)

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    27. kolo
    středa 8. 5. 2024 17:30

    ČAFC Praha

    1

    :

    8

    SC XAVEROV (U14)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    26. kolo
    sobota 11. 5. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U15)

    2

    :

    1

    MFK Chrudim

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    26. kolo
    sobota 11. 5. 2024 15:45

    SC XAVEROV (U14)

    2

    :

    2

    MFK Chrudim

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    26. kolo
    sobota 11. 5. 2024 16:00

    MFK Chrudim

    5

    :

    2

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    26. kolo
    sobota 11. 5. 2024 16:00

    MFK Chrudim

    5

    :

    3

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    17. kolo
    neděle 12. 5. 2024 12:30

    FC ZLIČÍN

    1

    :

    2

    SC XAVEROV B (U17)

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    23. kolo
    neděle 12. 5. 2024 13:00

    FK Dukla Jižní Město

    2

    :

    3

    SC XAVEROV A (U17)

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    23. kolo
    neděle 12. 5. 2024 14:45

    FC ZLIČÍN

    3

    :

    2

    SC XAVEROV (U19)

    A-tým

    Odehráno

    26. kolo
    neděle 12. 5. 2024 17:00

    SC XAVEROV A

    2

    :

    3

    SK Union Vršovice

    B-tým

    Odehráno

    18. kolo
    neděle 12. 5. 2024 17:00

    SK NUSLE

    7

    :

    0

    SC XAVEROV B

    20. týden / 2024

    Gentlemani

    Odehráno

    10. kolo
    pondělí 13. 5. 2024 20:00

    SC XAVEROV (G)

    3

    :

    1

    SK Aritma Praha

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    17. kolo
    středa 15. 5. 2024 12:00

    SC XAVEROV (U15)

    7

    :

    0

    TJ Sokol Třebeš

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    17. kolo
    středa 15. 5. 2024 14:30

    SC XAVEROV (U14)

    5

    :

    3

    TJ Sokol Třebeš

    B-tým

    Odehráno

    19. kolo
    pátek 17. 5. 2024 19:30

    SC XAVEROV B

    5

    :

    2

    TJ Kyje Praha 14 B

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    27. kolo
    sobota 18. 5. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    18

    :

    4

    FK Admira Praha

    Ml. Žáci (U12)

    Odehráno

    27. kolo
    sobota 18. 5. 2024 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    27

    :

    3

    FK Admira Praha

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    24. kolo
    sobota 18. 5. 2024 14:00

    SC XAVEROV (U19)

    2

    :

    5

    FC TEMPO PRAHA B

    Ml. Dorost B (U17)

    Odehráno

    18. kolo
    sobota 18. 5. 2024 16:30

    SC XAVEROV B (U17)

    10

    :

    1

    TJ Březiněves

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    24. kolo
    neděle 19. 5. 2024 13:00

    SC XAVEROV A (U17)

    5

    :

    1

    ČAFC Praha

    A-tým

    Odehráno

    27. kolo
    neděle 19. 5. 2024 17:00

    SK Slovan Kunratice

    2

    :

    0

    SC XAVEROV A

    21. týden / 2024

    Gentlemani

    Odehráno

    9. kolo
    středa 22. 5. 2024 19:30

    SC XAVEROV (G)

    :

    SK Ďáblice

    Gentlemani

    Odehráno

    11. kolo
    středa 22. 5. 2024 19:30

    SK Ďáblice

    :

    SC XAVEROV (G)

    St. Žáci A (U15)

    Odehráno

    28. kolo
    sobota 25. 5. 2024 13:30

    SC XAVEROV (U15)

    :

    FC Háje Jižní Město

    St. Žáci A (U14)

    Odehráno

    28. kolo
    sobota 25. 5. 2024 15:45

    SC XAVEROV (U14)

    :

    FC Háje Jižní Město

    B-tým

    Odehráno

    20. kolo
    sobota 25. 5. 2024 17:00

    FK Čechie Dubeč B

    :

    SC XAVEROV B

    Ml. Dorost A (U17)

    Odehráno

    25. kolo
    sobota 25. 5. 2024 17:00

    SK Dolní Chabry

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Žáci (U13)

    Odehráno

    28. kolo
    neděle 26. 5. 2024 14:30

    FC Slavia Hradec Králové

    :

    SC XAVEROV (U13)

    Odehráno

    28. kolo
    neděle 26. 5. 2024 14:30

    FC Slavia Hradec Králové

    :

    FK Union Strašnice

    St. Dorost (U19)

    Odehráno

    25. kolo
    neděle 26. 5. 2024 16:30

    FA Alexe Zbura

    :

    SC XAVEROV (U19)

    A-tým

    Odehráno

    28. kolo
    neděle 26. 5. 2024 17:00

    SC XAVEROV A

    :

    FK VINOŘ

    "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

    zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

    Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

    logo městská část praha 20_png
    praha-logo-gif_566x566_gif
    prazsky-fotbalovy-svaz
    logo1png_228x77.png
    image001jpg_591x152.jpeg
    websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
    logo-rovac-png_500x167.png
    fs-cz-clrpng_3484x1166.png
    ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
    veoliajpg_1500x465.jpeg
    download.png
    renomia-logojpg_853x703.jpeg
    download.jpg
    1png_261x95.png
    autoPoly.png
    imagespng_435x116.png
    partyday-logo.png
    logo[1].png

    Hrdý partner mládeže

    Top