• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  A tým, starší i mladší dorost vítězně...

  A tým 

  FK Vinoř 4:5 SC Xaverov

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Vinoř, účastník, který se nachází v dolních patrech tabulky. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, ale realita byla úplně jiná - 9.minuta 0:3, horší začátek jsem nikdy nezažil. Nebylo nač čekat, došlo ke změně hráčů a rozestavení. Čekal nás nelehký úkol, ukázat, jak jsme silní jako tým. 32 min. 3:1 - Robert Sládek atakoval brankáře a donutil ho k chybě. 45+2min 3:2 - Dominik Kovařík si navedl míč a opakovanou střelou nás dostal na kontaktní gól. Do druhého poločasu jsme šli nabuzení gólem, který jsme dali v posledních vteřinách prvního poločasu. Chtěli jsme se nadále rvát o vítězství a hlavně už žádný gól nedostat. Jenže, po našem rohu soupeř opět využil nedorozumění našich bránících hráčů a v 50. minutě to bylo opět o 2 branky v náš neprospěch. Stav 4:2 nás ale nezlomil a zvýšenou aktivitou jsme v 53.minutě zásluhou Roberta Sládka a šťastným zakončením Filipa Cermana opět snížili na rozdíl jediné branky - 4:3. Za 5 minut jsme sólem a parádním zakončením Roberta Sládka srovnali na 4:4. Dále jsme šlapali, potom nás podržel brankář Marek Třešňák, který chytil soupeři desítku a v 73. minutě jsme zápas otočili, a to díky přesnému zahrání trestného kopu Petrem Herianem z hranice velkého vápna na konečných 4:5 v náš prospěch. Velké díky všem hráčům, že zápas nevypustili a ukázali velkou touhu po vítězství. V sobotu od 10.15h přivítáme druhý tým TJ Spoje.

  Starší dorost

  SC Xaverov 6:0 FC Zličín

  Komentář trenéra Michala Kauckého:

  Zasloužená výhra po kvalitním týmovém výkonu. Po slabším rozjezdu jsme převzali iniciativu, soupeře aktivně napadali, po ztrátě jsme ihned získávali míč zpět a konečně nám dnes fungoval i rychlý protiútok, včetně kvalitních centrů z křídel. Těší nás, podobně jako před týdnem, že jsme to opět uhráli s nulou vzadu.

  Mladší dorost

  SC Xaverov 4:3 Dukla JM

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  První poločas velmi dobrý, dostávali jsme se po kvalitním presinku nebo z křídel do střeleckých příležitostí a dávali i tolik potřebné branky, jednu z pokutového kopu. Bohužel máme teď období, kdy děláme špatná rozhodnutí v nesprávný moment, místo odskočení o více branek, soupeři branky darujeme a dostaneme ho hry. Dnes jsme museli až dokonce bojovat o vítězství, i s malou sestavou uskákat vyšší sestavu soupeře, tak snad nám vítězství vrátí patřičný klid a sebedůvěru z úvodu sezóny do závěrečných utkání, máme navíc než jsme předvedli ve druhém poločase, ale má to své souvislosti, klukům gratuluju a děkuju, že to dnes výsledkově zvládli.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top