Víkendové postřehy trenérů

A tým

Dolní Počernice 0:3 SC Xaverov

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Počernické derby, které mělo jasného vítěze. Podařilo se nám vstřelit gól již v 2. minutě, byla to proměněná první šance, což nám moc pomohlo. Šancí přibývalo, ale žádná se nám už do poločasu nepodařila proměnit, proto v poločase svítil stav jen 0:1. Vstup do druhého poločasu byl podobný jako v prvním a v 50. minutě jsme vedli již 0:2. V 65. minutě nám vyšla ukázková akce a Robert Sládek mohl slavit hattrick. Kluci tento zápas perfektně zvládli, defenzivní činnost celého týmu byla ukázková, soupeře jsme za celý zápas nepustili do šance, nechyběla nabídka ani důraz. Jediné, co bych mohl vytknout, je gólová produktivita - tento zápas měl skončit výsledkem 7:0. Tak doufám, že jsme si ty góly nechali do příštích zápasů, kde budeme hrát s týmy ze špičky tabulky. Musím pochválit všechny hráče za dnešní dobrý výkon a přístup k zápasu.

Starší dorost

SC Xaverov 8:0 Zbraslav

Komentář trenéra Libora Neufuse:

Dnes jsme proti soupeři ze spodku tabulky postavili hodně ofenzivní sestavu a chtěli rozhodnout už v první půli. Napadali jsme vysoko a hned po rozehrávce rychle získávali míče. Povedlo se nám i několik krásných útoků s rychlou narážečkou a náběhem mezi beky, takže výsledek 5:0 po půli byl pro soupeře ještě milosrdný. První půle měla od nás slušné parametry. Po půli a několika střídáních už trochu aktivita klesla, ale přesto jsme ještě třikrát skórovali a posunuli se tak blíže klidnému středu tabulky. Velké díky opět 7 klukům z MD, čtyřmi góly se blýskl Kubaryč.