A tým, starší i mladší dorost vítězně...

A tým

FK Vinoř 4:5 SC Xaverov

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Vinoř, účastník, který se nachází v dolních patrech tabulky. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, ale realita byla úplně jiná - 9.minuta 0:3, horší začátek jsem nikdy nezažil. Nebylo nač čekat, došlo ke změně hráčů a rozestavení. Čekal nás nelehký úkol, ukázat, jak jsme silní jako tým. 32 min. 3:1 - Robert Sládek atakoval brankáře a donutil ho k chybě. 45+2min 3:2 - Dominik Kovařík si navedl míč a opakovanou střelou nás dostal na kontaktní gól. Do druhého poločasu jsme šli nabuzení gólem, který jsme dali v posledních vteřinách prvního poločasu. Chtěli jsme se nadále rvát o vítězství a hlavně už žádný gól nedostat. Jenže, po našem rohu soupeř opět využil nedorozumění našich bránících hráčů a v 50. minutě to bylo opět o 2 branky v náš neprospěch. Stav 4:2 nás ale nezlomil a zvýšenou aktivitou jsme v 53.minutě zásluhou Roberta Sládka a šťastným zakončením Filipa Cermana opět snížili na rozdíl jediné branky - 4:3. Za 5 minut jsme sólem a parádním zakončením Roberta Sládka srovnali na 4:4. Dále jsme šlapali, potom nás podržel brankář Marek Třešňák, který chytil soupeři desítku a v 73. minutě jsme zápas otočili, a to díky přesnému zahrání trestného kopu Petrem Herianem z hranice velkého vápna na konečných 4:5 v náš prospěch. Velké díky všem hráčům, že zápas nevypustili a ukázali velkou touhu po vítězství. V sobotu od 10.15h přivítáme druhý tým TJ Spoje.