• Klub market
  • Klubová zóna
  • Členská zóna
  • Fan zóna
  • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

    Oficiální webové stránky klubu

      Přehled turnajů a přípravných utkání jaro 2018

      Pravidelně sledujte, bude průběžně doplňováno.

      TURNAJE + PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ jaro 2018 (bude doplňováno)

      CO

      KDYKDESOUPEŘNOMINACE POZNÁMKA

      zápas

      út. 6.2. 17:00

      SCX

      DUKLA PRAHA

      všichni, včetně hráčů u nás na testech

      zápas

      čt. 8.2. 17:30

      SCX

      ZELENEČ

      všichni, včetně hráčů u nás na testech

      TURNAJ

      ne 11.2. 13:45

      Zbuzany

      ABC Braník, FC Bellot Vlašim, FK Brandys-Boleslav, FK Rokycany 08, SK Kazín, SK Petřín PLZEŇ, SK Senco Doubravka , SK Votice, TJ Blatná, TJ Březiněves, TJ Červený Kostelec, TJ Košutka Plzeň

      Myška, Fritzen, Vacík, Makovský, Fajt, Klement, Pátek, Chramosta, Med

      Komentář...

      ZIMNÍ LIGA

      ne. 18.2. 9:00

      Barrandov

      TEMPO PRAHA

      Jeník, Macura, Rittenauer, Fritzen, Vacík, Makovský, Straka, Velebil, Klement, Pátek, Ducháč, Chramosta, Med, Verner

      ODLOŽENO SOUPEŘEM

      zápas

      út. 20.2. 16:30

      Pražačka zde...

      FK VIKTORIA ŽIŽKOV

      všichni, včetně hráčů u nás na testech

      prohra o gólika 10:11

      TURNAJ 6+1

      so. 3.3. CD

      Barrandov

      PIKATEC odkaz...

      Jeník, Vacík, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Pátek, Chramosta, Knop, Med

      ZRUŠENO POŘADATELEM

      HALOVÝ TURNAJ 5+1

      ne 4.3. dopoledne

      Radotín zde...

      RADOTÍN odkaz...

      TÝM A: Myška, Horyna, Ducháč, Rittenauer, Knop, Velebil, Volek TÝM B: Jeník, Klement, Friedrich, Chramosta, Med, Straka

      1. a 2. místo

      TURNAJ 5+1

      so. 10.3.

      ??????

      Jeník, Horyna, Velebil, Klement nebude, Ducháč, Volek, Fajt, Verner

      NEHRÁLO SE

      TURNAJ 6+1

      ne. 11.3. CD

      Barrandov

      PIKATEC odkaz...

      Jeník, Myška nemoc, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Pátek, Friedrich, Straka, Med, Knop, Chramosta nebude

      2. místo

      zápas 5+1 na dvou hřištích

      ne. 18.3. 12:00

      Tempo zde...

      TEMPO PRAHA

      sraz: 11:15

      všichni zdraví hráči

      celkem jasná prohra na obou hřištích

      TURNAJ 6+1

      ne. 25.3. CD

      Barrandov

      PIKATEC odkaz...

      rozlosování zde...

      sraz: 7:15

      Jeník, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Med, Chramosta, Pátek

      5. místo

      komentář a foto zde...

      VELIKONOČNÍ MEZINÁRODNÍ TURNAJ 6+1

      pá 30.-so 31.3. skupiny

      ne 1.4. vyřazovací a finálová utkání

      Slavia Eden + nějaká hřiště na Praze 4

      9. PRAGUE SPRING CUP 2018 (Schandau-Německo, Real Crescenzago - Itálie, SK Kladno, ABC Braník, SC Xaverov)

      odkaz zde...

      Jeník, Rittenauer, Makovský, Friedrich, Straka, Med, Chramosta, Pátek, Ducháč, Knop

      2. místo

      komentář a foto zde...

      TURNAJ 6+1

      so 7.4. CD

      Barrandov

      PIKATEC FINÁLE odkaz...

      skupina A: FTA, Šumperk, SC Xaverov, Motorlet Praha, Benešov, Kladno U10 skupina B: Jihlava, Kolín, Sokolov, Kladno, Hrusice, Tempo

      Jeník, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Knop, Med, Chramosta

      7. místo

      komentář a foto zde...

      MEZINÁRODNÍ TURNAJ 7+1

      so 28.4. CD

      Františkovy Lázně

      mapa hřiště zde...

      AC Sparta, Dynamo Berlin, Xaverov, Staaken, Sparta girls, MFK Most, Leipziger SC, Rokycany, Sokolov, Kolin, Grimma, Plauen, Sibiu, Usti, Slask Wroclaw, Slavia KV, Kladno, Pardubice, HK, Chomutov, Branik, Motorlet, FFA Warszawa, Opava, Münchberg

      odkaz...

      Jeník - Vacík, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Chramosta, Knop, Med, Ducháč, Macura

      poslední místo

      MEZINÁRODNÍ TURNAJ 7+1

      ne 29.4. CD

      Františkovy Lázně

      mapa hřiště zde...

      AC Sparta, Dynamo Berlin, Xaverov, Staaken, Krimice, Senco, Sparta girls, Leipziger SC, Rokycany, Sokolov, Grimma, Sibiu, Usti, Slask Wroclaw, Brezineves, Slavia KV, Petrin, HK, Aue, Zwickau, Motorlet, FFA Warszawa, PlzenJih, Nyrany, FAcad.Praha

      odkaz...

      Myška - Jeník, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Chramosta, Knop, Med, Ducháč, Fajt

      18. místo

      TURNAJ 5+1

      SCX postavíme dva týmy

      ne 17.6. CD

      Český Dub

      mapa hřiště zde...

      ZELENCUP JUNIOR

      FK Agria Choceň, VTJ Rapid Liberec, SK Slovan Kunratice, FC Slovan Liberec I, FC Slovan Liberec II, FK Kolín, SK Benešov, Sokol Pokratice-Litoměřice, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Ústí nad Labem I, FK Ústí nad Labem II, FC Tempo Praha, FA Petra Voříška, SC Xaverov I., SC Xaverov II., volné místo

      odkaz...

      Nominovaní hráči kteří již účast potvrdili jsou zvýrazněni červeně.

      8. 6. 2018

      Žhavé novinky :-)


      Více zde

      18. 6. 2018

      ROZLUČKA SE SEZÓNOU 2017/2018 + VYHODNOCENÍ


      Více zde

      1. 8. 2018

      Letní soustředění Horní Bradlo 11. - 18.8. 2018


      Více zde

      28. 5. 2018

      ESHOP FANCLUB SCX


      Již plně funkční!

      Více zde

      6. 2. 2018

      Fotbalový kemp na Xaverově


      Termíny: 16.7. – 20.7.2018 / 30.7. – 3.8.2018

      Více zde

      16. 4. 2018

      Jaro 2018: školy v přírodě a jiné absence


      AKTUALIZOVÁNO 16.4.2018

      Více zde

      25. 4. 2018

      Přehled turnajů a přípravných utkání jaro 2018


      AKTUALIZOVÁNO 25.4.2018

      Více zde

      22. 1. 2018

      Tréninkové oblečení


      Aktuálně k 1.1.2018

      Více zde

      22. 9. 2017

      Silikonové náramky


      Více zde

      18. 10. 2017

      Žádost trenérů k rodičům


      Více zde

      20. 6. 2017

      Vstup na hrací plochy


      Více zde

      12. 4. 2018

      NOMINACE VÝBĚRU PFS U11


      Více zde

      27. 2. 2018

      Badminton + pinčes 27.2.


      Více zde

      31. 1. 2018

      Jarní prázdniny 12. - 16. února


      Více zde

      4. 2. 2018

      Rozhovor s Kryštofem Knopem


      Více zde

      31. 1. 2018

      Přátelské utkání úterý 6.2. od 17:00 + schůzka s rodiči


      Více zde

      15. 11. 2017

      Rozhovor s Tomášem Vacíkem


      Více zde

      28. 10. 2017

      SC Xaverov - FA Praha 28:12


      Více zde

      15. 10. 2017

      Turnaj na Slavií zrušen


      Více zde

      2. 10. 2017

      FK Meteor - SC Xaverov 21:13


      Více zde

      12. 10. 2017

      SC Xaverov - Háje 38:14


      Více zde

      28. 8. 2017

      Platba příspěvků září 2017 - červen 2018


      Více zde

      25. 9. 2017

      SC Xaverov - Dukla JM 18:9


      Více zde

      26. 6. 2017

      Gratulace týmu 007


      Více zde

      "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

      zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

      Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

      logo městská část praha 20_png
      praha-logo-gif_566x566_gif
      prazsky-fotbalovy-svaz
      logo-nac_v5_png
      websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
      logo-rovac_png
      logo-fotbalservis-v2_png
      PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
      veolia.jpg

      Hrdý partner mládeže

      Top