• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Nový ročník se blíží, přípravy se začínají rozbíhat

  Milí xaverováci,

  nový soutěžní ročník se pomalu blíží a tak se rozjíždí přípravy našich týmů.

  Jako první zahájil přípravu A a B tým mužů, v rámci přípravy odehraje několik přípravných utkání. A tým soutěž začíná v neděli 6.8. od 17 hodin na Tempu. B tým po postupu do vyšší soutěže začíná doma 1.9. od 19,30 proti Kolodějům.

  Gentlemani začínají svojí soutěž v září a budou obhajovat svoje loňské prvenství.

  Mládežnické týmy začnou postupně v srpnu soustředěním v Českém Dubu, kam míří starší dorost, ročník 2009, 2010, 2012. Do Horního Bradla zamíří ročník 2011, 2013, 2014, 2015. Mladší dorost míří na soustředění do Heřmanic v Podještědí. Jednotlivé kategorie pak navážou tréninky v domácích podmínkách a budou vše směřovat k zahájení nového ročníku ve svých soutěžích, které většinou začínají na konci letních prázdnin.

  Oba naše dorosty budou hrát nejvyšší pražskou soutěž a věříme, že mají dostatečnou kvalitu a budou svoje ambice směřovat k nejvyšším příčkám v soutěži.

  Radost máme v žákovské kategorii, kdy jsme dostali možnost hrát vyšší soutěž a pevně věříme, že se v soutěži neztratíme a díky kvalitním soupeřům budeme opět rozvíjet potenciál našich hráčů.

  Přípravkové kategorie budou hrát svoje soutěže v adekvátních pražských soutěžích, těšíme se na jejich výkony a spoustu branek v síti soupeřů.

  V rámci práce s mládeží chceme jít stále klidnou a trpělivou cestou, která bude vychovávat nejen fotbalisty, ale hlavně sportovce, kteří budou mít zdravé sebevědomí a patřičné lidské kvality. Opět tedy apelujeme na naše xaverovské rodiče, aby respektovali naše pravidla. Trpělivost, samostatnost, disciplína, všestrannost, pravidelnost jsou cestou, kterou chceme nadále jít při výchově xaverovských dětí. Jejich výkonnost se projeví, jen to chce svůj čas a ten děti potřebují nejvíce. Proto budeme rádi, pokud si najdete chvilku a na našem webu si najdete sekci DNA/SCX. Tady najdete jednotlivá témata s tímto spojená. Budeme rádi, pokud jako rodiče i fanoušci při mládežnických zápasech budete vytvářet klidné, přátelské a bezpečné prostředí, kde se budeme všichni rádi potkávat a děti v něm budou rozvíjet svůj potenciál a k tomu potřebují svůj prostor, klid a inspiraci v podobě lásky ke sportu.

  Naopak situace v areálu se pro nás nemění, nejsme v něm svými pány a musíme stále hledat kompromisní řešení při vytěžování hracích ploch, neboť v areálu nám travnaté plochy nepatří, z toho důvodu máme některé tréninky i mimo areál Horních Počernic, abychom mohli adekvátně trénovat, protože naše celková základna je opravdu početná.

  Budeme opět rádi za jakoukoli pomoc, třeba i pomoc i při domácích utkáních jako pořadatelé. Samozřejmě finanční podporu našeho klubu také velmi rádi uvítáme a budeme za ní v této složité době nesmírně vděční.

  Do nového ročníku chceme více být aktivní v rámci našeho webu, Instagramu i Facebooku. Více informovat o výsledcích a dění v A mužstvu a dorosteneckých kategoriích.

  Na závěr děkujeme za přečtení těchto řádek, všem do nové sezóny přejeme pevné zdraví. Našim týmům, hráčům, realizačním týmům, dětem přejeme hodně sportovních úspěchů a fanouškům hodně zábavy při sledování našich zápasů a všem ještě jednou srdečně děkujeme za podporu v loňské sezóně.

  Držte nám palce a uvidíme se na Xaverově

  David Lukeš
  šéftrenér mládeže

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  logo[1].png
  partyday-logo.png
  SportFotbalLogo.png

  Hrdý partner mládeže

  Top