FC Háje 1:2 SC Xaverov

Sestava: Brejcha, Herian P., Martínek, Matějček, Janeba, Herian O., Herian J. Ulrych, Havlíček, Honka, Sládek

Střídali: Cerman, Kovařík, Plucha, Lastivka, Bučackyj

Branky: Janeba, Havlíček

Tento zápas nás nezastihl v nejlepší formě, neměli jsme dobrý pohyb a tím pádem jsme si nevytvářeli skoro žádné šance. Soupeř se prosadil cca po čtvrt hodině utkání a to po sérii rohových kopů, které perfektně zahrával na přední tyč - 1:0 pro soupeře. Ale i když se nám nedařilo, po celou dobu jsem klukům věřil, že přivezeme 3 body. Těsně před koncem první půle jsme silou vůle, i za pomoci soupeře, snížili ze standardní situace a Radek Janeba srovnal na 1:1. Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb, důraz a klid na míči, ale moc se nám to nedařilo (prostě nám dnešní zápas moc nesedl). V 65. minutě utekl hostující obraně Robert Sládek, který hledal ve vápně spoluhráče Tomáše Havlíčka a i s přispěním zmatkujícího stopera a brankáře otočil zápas v náš prospěch - 2:1. Soupeř se hnal za vyrovnáním dlouhými nákopy do vápna, kluci vše pohlídali a v závěru jsme mohli navýšit skóre po samostatných nájezdech na brankáře, ale nepodařilo se nám je proměnit. Přesto vezeme cennou výhru. Dnes pochvala celému týmu, i když se nám fotbalově nedařilo, tak jsme to uhráli větší vůlí po vítězství.