• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži ani mladší dorost o víkendu nezaváhali, starší dorost body ztratil...

  A-tým

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  FC Háje 1:2 SC Xaverov

  Sestava: Brejcha, Herian P., Martínek, Matějček, Janeba, Herian O., Herian J. Ulrych, Havlíček, Honka, Sládek

  Střídali: Cerman, Kovařík, Plucha, Lastivka, Bučackyj

  Branky: Janeba, Havlíček

  Tento zápas nás nezastihl v nejlepší formě, neměli jsme dobrý pohyb a tím pádem jsme si nevytvářeli skoro žádné šance. Soupeř se prosadil cca po čtvrt hodině utkání a to po sérii rohových kopů, které perfektně zahrával na přední tyč - 1:0 pro soupeře. Ale i když se nám nedařilo, po celou dobu jsem klukům věřil, že přivezeme 3 body. Těsně před koncem první půle jsme silou vůle, i za pomoci soupeře, snížili ze standardní situace a Radek Janeba srovnal na 1:1. Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb, důraz a klid na míči, ale moc se nám to nedařilo (prostě nám dnešní zápas moc nesedl). V 65. minutě utekl hostující obraně Robert Sládek, který hledal ve vápně spoluhráče Tomáše Havlíčka a i s přispěním zmatkujícího stopera a brankáře otočil zápas v náš prospěch - 2:1. Soupeř se hnal za vyrovnáním dlouhými nákopy do vápna, kluci vše pohlídali a v závěru jsme mohli navýšit skóre po samostatných nájezdech na brankáře, ale nepodařilo se nám je proměnit. Přesto vezeme cennou výhru. Dnes pochvala celému týmu, i když se nám fotbalově nedařilo, tak jsme to uhráli větší vůlí po vítězství.

  B-tým

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  SC Xaverov 3:1 TJ Stodůlky

  Sestava: Sůva, Buriánek, Veržbický, Honka, Kaucký, Cerman, Černý, Havlíček, Herian, Jiskra, Lastivka

  Střídali: Bučackyj, Gomba, Išler, Marek, Zrnič

  Branky: Honka 2x, Černý

  Na 2. třidu kvalitní utkání z obou stran. Do zápasu jsme poslali silnější sestavu, než v minulém kole. Kluci makali a byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli 3:1. Hlavně Martin Honka na sebe upozornil 2 góly, když výborně vyřešil zakončení celé akce. Výsledek potvrdil gólem Matěj Černý, který nachytal brankáře střelou / centrem z dobrých 35m.

  Starší dorost - přebor

  Komentář trenéra Michala Kauckého:

  TJ Praga 6:2 SC Xaverov

  Tento zápas se mi hodnotí hodně špatně. Úvod do zápasu se nám povedl a po rohovém kopu jsme otevřeli skóre. Nadále jsme drželi více míč, ale nedokázali jsme si vytvořit další šance. Bohužel soupeř z rychlého brejku vyrovnal. Soupeř otočil skóre ve svůj prospěch díky našim chybám z konce prvního a začátku druhého poločasu. Druhý poločas jsme herně nezvládli a dostali další góly (opět po našich chybách v obranné fázi).

  Mladší dorost - přebor

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Vyšehrad 1:5 SC Xaverov

  Zápas v náročných podmínkách i díky umělé trávě stál hodně sil. Od první minuty jsme byli ve hře a vstřelili brzy i první branku. Měli jsme další možnosti ke vstřelení branek, ale finální fázi jsme nevyřešili optimálně, zbrklost, malá agresivita či špatná volba finální přihrávky nás stála větší brankové vyjádření. Druhý poločas jsme dali do hry čerstvé hráče, přidali další branky, ale zároveň i polevili v koncentraci a nasazení. Mrzí mě obdržená branka ke konci utkání. Dnes jsme zapojili další čtyři hráče, kteří ještě v soutěži nenastoupili, celkem už 24 hráčů, což je fajn pro týmovou dynamiku.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  logo[1].png
  partyday-logo.png
  SportFotbalLogo.png

  Hrdý partner mládeže

  Top