SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Máme za sebou sezónu, vlastně dvě, které byly z pohledu sportu poznamenány

Milí rodiče,

máme za sebou sezónu, vlastně dvě, které byly z pohledu sportu zásadně poznamenány pandemií. Z hlediska fotbalu zcela nová skutečnost, se kterou nikdo z nás neměl zkušenost.

Jako klub jsme se snažili i v těchto složitých podmínkách fungovat, dětem i na dálku zajišťovat alespoň distanční formu tréninků a hlavně udržovat neustálý kontakt, i když nebyl osobní. Zároveň se v tomto období vedla dlouhá jednání o našem fungování v areálu s majitelem, se společností SC Xaverov Horní Počernice a.s., jehož majoritním vlastníkem je Slavia Praha, která má tedy i vyhrazená práva na jeho užívání. Jako Spolek jsme v minulých letech fungovali na základě předešlých ústních dohod, které pro nás byly závazné. Podpisem dohody o narovnání a nové nájemní smlouvy jsme se stali oprávněným nájemcem, který musí plnit svoje finanční závazky a které se pochopitelně výrazně navýšily oproti minulosti.

Musíme dále hledat i další možnosti pro trénink mládeže mimo areál, abychom zajistili pro všechny naše kategorie potřebné podmínky pro trénink. Je proto důležité vědět, že i tímto se výrazně navýšily náklady klubu. Do budoucna zatím není úplně jasné, jakým způsobem budou podporovány Spolky z pohledu státu i obcí.

Od nové sezóny jsme se nejen z těchto důvodů rozhodli navýšit klubové příspěvky, abychom zajistili adekvátní podmínky pro chod klubu a rozvoj mládeže. O jejich výši Vás budou informovat vedoucí či trenéři jednotlivých ročníků.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem mnoho sportovních zážitků.

Vedení klubu SCX

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top