A-TÝM

Ze Šeberova s plným bodovým ziskem

1 / 11 / 2015

AFK Olympia Šeberov - SC Xaverov Horní Počernice 1:4 (1:1)

Za krásného slunečného počasí jsme první listopadovou neděli nastoupili na umělé trávě na Šeberově. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Několika akcemi jsme ohrozili branku soupeře a jasně jsme určovali tempo utkání. V 9. minutě se dostal k míči náš nejlepší střelec Míla Skalický, ve vápně si obhodil obránce domácích, který ho fauloval a za tento zákrok byl nařízen pokutový kop. K jeho exekuci se postavil kapitán David Lukeš, jeho střelu k pravé tyči však brankář vystihl a stav se tedy neměnil. Neproměněnou penaltu posléze využili domácí, kteří nás po ztrátě míče ve středu hřiště potrestali úvodní brankou - 1:0. O tři minuty později doběhl Skalický centrovaný míč a v souboji o něj ho brankář Šeberova fauloval a byla z toho další penalta. K té se postavil Marek Ladomerský a nemýlil se - 1:1. Do konce poločasu jsme si vytvořili mnoho příležitostí ke skórování, žádná z nich ale nebyla využita, a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

V druhé polovině jsme na soupeře vlétli a po několika nebezpečných akcích jsme v 54. minutě udeřili. Skalický se po průnikové přihrávce Tomáše Jakla ml. sám před brankářem nemýlil a otočil skóre v náš prospěch - 1:2. V 63. minutě jsme soupeři odskočili již na rozdíl dvou gólů. David Lukeš našel krásnou přihrávkou nabíhajícího Petříka a ten uklidil míč podél gólmana - 1:3. Střelecký účet našeho týmu se uzavřel v 74. minutě, kdy se zblízka opět nemýlil Skalický. Po tomto zásahu se utkání dohrávalo a náš tým po závěrčném hvizdu mohl slavit s našimi fanoušky, kteří nás opět nezklamali a dorazili až na Šeberov, kde vytvořili výbornou kulisu.

Po této výhře jsme na druhém místě tabulky a zaostáváme o jeden bod za vedoucími Satalicemi.

Sestava: Klčo - Ulrych (80. Jakl st.), Ladomerský, Kovařík P., Jakl ml. - Topol, Lukeš (64.Klčo S.), Habrun, Petřík - Kotlín (75. Jandus), Skalický

Branky: 15. z pen. Ladomerský, 54. a 74. Skalický, 63. Petřík