SC Xaverov - FK Újezd nad Lesy 0:1 (0:0)

• čas: 10:15
    • místo: Stadion SC Xaverov Horní Počernice
    • kapacita diváků: 3400
    • obsazenost: 100% (vyprodáno)

Xaverov si minulé kolo přivezl plný tří bodový zisk z venkovního utkání v Kyjích a tak chtěl i doma potvrdit bodový zisk s Újezdem nad Lesy.

První poločas nepřinesl mnoho šancí na obou stranách, spíše hra se držela ve středu hřiště a tak první poločas skončil bez branek 0:0.

Druhý poločas začal podobným scénářem jako ten první s minimem šancí na obou stranách. Až v 58. minutě ze strany hostů přišel z pravé strany centr do malého vápna, z bránících hráčů Xaverova nikdo na míč nedosáhl a následně jediný útočník hostů skóroval do prázdné brány. Újezd šel do vedení 1:0. Tento výsledek vydržel po zbytek utkání a tak Xaverov podlehl těsně Újezdu nad Lesy 0:1.

Xaverov předvedl vyrovnaný výkon s týmem z druhé příčky tabulky bojující o postup do vyšší soutěže, avšak k získání dalších bodů v soutěži to nevedlo. Po tomto kole se nadále Xaverov drží na 14 místě tabulky.

Příští utkání 15. kola (poslední utkání podzimní části) sehraje Xaverov s Pragovkou doma netradičně v pátek 16. 11. od 19:30 na UMT pod umělým osvětlením.