SC XAVEROV - FK Újezd nad Lesy B 1:5 (1:4)

Sestava: Surmař - Jakl ml., Ladomerský, Kovařík P., Ulrych - Lebeda - Petřík, Kaucký, Sochůrek, Kovařík D. - Skalický

Střídali: Jandus, Donát, Topol, Brejcha, Klčo S.

Branky: 27. Sochůrek

Rozhodčí: Pytloun

První přátelský zápas proti B týmu Újezdu nad Lesy se bohužel nevydařil. Po hrubých chybách v naší obraně nás soupeř trestal a již po 25. minutách vedl rozdílem tří gólů. V zápětí však nováček v xaverovské sestavě Adam Sochůrek zkorigoval skóre povedenou střelou na 1:3. Těsně před koncem prvního poločasu ale hosté opět odskočili na třibrankový rozdíl.

Ve druhém poločase přidali hostující hráči ještě jednu branku a zápas skončil první letošní porážkou 1:5.

SC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad LesySC Xaverov - Újezd nad Lesy