A-TÝM

V posledním zápase sezóny jsme jasně dominovali a zvítězili 10:0!

21 / 6 / 2016

SC Xaverov HP - TJ Sokol Vinoř 10:0 (5:0)

Poslední utkání v letošní sezóně jsme na domácím stadionu přivítali Sokol Vinoř, kterou jsme na podzim porazili v poměru 7:0. Utkání se neslo v přátelském duchu a od začátku bylo zřetelné, který z týmů bude na hřišti pánem. Naše územní převaha byla podobná té, kterou předváděla španělská reprezentace na Euru proti českému výběru. Od prvních minut jsme se dostávali do slibných příležitostí a ohrožovali vinořskou branku. V 10. minutě přišel první gól z kopačky nejlepší střelce sezóny i celé soutěže Miloslav Skalický. Další branky přišly záhy, když se do poločasu prosadil Skalický ještě jednou, následoval gól Michala Kauckého, povedená střela svátečního střelce Ulrycha a před koncem poločasu se prosadil po pěkné akci i xaverovský kapitán David Lukeš. Poločas tedy skončil pětibrankovým rozdílem.

Druhá polovina utkání skončila stejným rozdílem jako ta první a hosté odjížděli z Horních Počernic s nadílkou deseti gólů. Svůj vynikající výkon potvrdil dalšími třemi góly Skalický. V zápase tak vsítil celkem pět gólů a celkový stav jeho branek se zastavil na neuvěřitelném čísle 32! Další dvě branky přidal Pavel Král, který se v průběhu zápasu přesunul ze stopera do útočné linie. Mnoho šancí naši hráči ještě nevyužili a hosté mohli být rádi za ještě poněkud milosrdnou “desítku”.

Se sezónou jsme se rozloučili více než důstojně a teď jen nezbývá doufat, že konečná druhá pozice se ziskem 51 bodů bude stačit k postupu do I. B třídy. Na prvním místě ve II. třídě skončily Satalice, které nás předčily pouze o jediný bod. Na závěr nezbývá než poděkovat našim věrným a vynikajícím fanouškům, kteří nás po celou sezónu neustále podporovali a hnali za vítězstvími, kterých bylo v celkovém součtu 16.

Děkujeme a těšíme se na Vaši podporu na podzim!

Sestava: Přibyl - Ulrych (60. Donát), Matějček, Král, Jakl ml. - Petřík, Lukeš, Kovařík D. (69. Jakl st.), Topol (62. Pecka) - Skalický, Kaucký (52. Kovařík P.)

Branky: 10., 16., 65., 85. a 87. Skalický, 71. a 81. Král, 28. Kaucký, 36. Ulrych, 44. Lukeš

SC XAVEROV - TJ Sokol VinořSC XAVEROV - TJ Sokol VinořSC XAVEROV - TJ Sokol Vinoř