SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

V posledním zápase sezóny jsme jasně dominovali a zvítězili 10:0!

21 / 6 / 2016

SC Xaverov HP - TJ Sokol Vinoř 10:0 (5:0)

Poslední utkání v letošní sezóně jsme na domácím stadionu přivítali Sokol Vinoř, kterou jsme na podzim porazili v poměru 7:0. Utkání se neslo v přátelském duchu a od začátku bylo zřetelné, který z týmů bude na hřišti pánem. Naše územní převaha byla podobná té, kterou předváděla španělská reprezentace na Euru proti českému výběru. Od prvních minut jsme se dostávali do slibných příležitostí a ohrožovali vinořskou branku. V 10. minutě přišel první gól z kopačky nejlepší střelce sezóny i celé soutěže Miloslav Skalický. Další branky přišly záhy, když se do poločasu prosadil Skalický ještě jednou, následoval gól Michala Kauckého, povedená střela svátečního střelce Ulrycha a před koncem poločasu se prosadil po pěkné akci i xaverovský kapitán David Lukeš. Poločas tedy skončil pětibrankovým rozdílem.

Druhá polovina utkání skončila stejným rozdílem jako ta první a hosté odjížděli z Horních Počernic s nadílkou deseti gólů. Svůj vynikající výkon potvrdil dalšími třemi góly Skalický. V zápase tak vsítil celkem pět gólů a celkový stav jeho branek se zastavil na neuvěřitelném čísle 32! Další dvě branky přidal Pavel Král, který se v průběhu zápasu přesunul ze stopera do útočné linie. Mnoho šancí naši hráči ještě nevyužili a hosté mohli být rádi za ještě poněkud milosrdnou “desítku”.

Se sezónou jsme se rozloučili více než důstojně a teď jen nezbývá doufat, že konečná druhá pozice se ziskem 51 bodů bude stačit k postupu do I. B třídy. Na prvním místě ve II. třídě skončily Satalice, které nás předčily pouze o jediný bod. Na závěr nezbývá než poděkovat našim věrným a vynikajícím fanouškům, kteří nás po celou sezónu neustále podporovali a hnali za vítězstvími, kterých bylo v celkovém součtu 16.

Děkujeme a těšíme se na Vaši podporu na podzim!

Sestava: Přibyl - Ulrych (60. Donát), Matějček, Král, Jakl ml. - Petřík, Lukeš, Kovařík D. (69. Jakl st.), Topol (62. Pecka) - Skalický, Kaucký (52. Kovařík P.)

Branky: 10., 16., 65., 85. a 87. Skalický, 71. a 81. Král, 28. Kaucký, 36. Ulrych, 44. Lukeš

SC XAVEROV - TJ Sokol VinořSC XAVEROV - TJ Sokol VinořSC XAVEROV - TJ Sokol Vinoř

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top