A-TÝM

SC Xaverov - JM Chodov 5:0 nedohráno

19 / 5 / 2018

SC Xaverov - JM Chodov 5:0 (5:0) nedohráno

Inzultace rozhodčího ze strany hostů v závěru prvního poločasu rozhodla o dalším zisku 3 bodů pro Xaverov. Utkání bylo ve 44. minutě ukončeno za stavu 5:0 pro Xaverov.

Sestava

Ferstl Marek - Ulrych Michal, Lebeda Daniel, Matějček David, Jakl Tomáš - Brotánek Tomáš, Štefan Marek, Boev Vasil, Lenz Jan - Fialka Michal, Kovařík Petr

SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018SC Xaverov - JM Chodov 5:0 Jaro 2018