Gentlemani

V sedmém kole byl naším soupeřem tým Super Naděje

18 / 5 / 2017

7. kolo: Super Naděje A – DP Xaverov SUP 1:4

V sedmém kole byl naším soupeřem tým Super Naděje, který se v dosavadním průběhu držel v horní polovině tabulky. Slunečné počasí a 28st dávalo tušit, že to bude pro oba týmy fyzicky náročnější zápas. Utkání mělo ale celkem spád, a tak se šance střídaly na obou stranách. My jsme naštěstí měli větší produktivitu a po hezkých akcích jsme naše šance proměnili, což se nedá říct o našem soupeři, který si vypracoval tři velké příležitosti a jen díky vlastní nemohoucnosti a dobrým zákrokům Petra v bráně, byl po prvních 30 minutách, stav 2:0.

Přestávka nám dodala trochu síly do druhého poločasu, v němž se hrál otevřený fotbal, dařilo se nám vypracovávat šance, proměnili jsme pouze dvě. Soupeř se snažil o rychlé protiútoky, při kterých nás často přečísloval díky tomu, že jsme vedli a zpátky se nám chtělo stále méně. Většinu jejich akcí se podařilo buď obraně, a nebo brankáři odvrátit, ale přispěli k tomu i vlastní nepřesností. Nakonec ale Petr o čisté konto přišel, a tak konečný výsledek 4:1 znamená potvrzení našeho druhého místa a překonání dalšího soupeře v cestě až na vrchol J. Ke klidnému průběhu zápasu přispěli oba soupeři rovnou měrou, tak ani rozhodčí nemusel téměř vůbec řešit žádný konflikt.