SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Gentlemani

Ve čtvrtém kole nás čekal opět silný soupeř, a to dosud neporažený Indus

12 / 4 / 2017

4. kolo: DP Xaverov SUP – Indus SUP 4:1

Ve čtvrtém kole nás čekal opět silný soupeř, a to dosud neporažený Indus, který vedl tabulku naší skupiny a měl i nejlepší útok.

Utkání začalo ve svižném tempu, když se šance na vstřelení gólu střídaly na obou stranách. Nutno podotknout, že naše byly asi tutovější. Do vedení ale šel náš soupeř po odkopu brankáře, který tuto chybu však v dalším průběhu několikrát odčinil. Výsledkem 0:1 skončil i první poločas. Do druhých třiceti minut jsme vstoupili s odhodláním otočit nepříznivý stav, soupeř hrál "prešovský beton" s občasnými pokusy o rychlé protiútoky, a tak ještě ve 45 min byl stav stále stejný. Vyrovnat se nám podařilo z přímého kopu, když si Slezi postavil míč k rozehrání pravou nohou, aby následně obstřelil špatně postavenou zeď a trefil pravý horní roh branky. Od tohoto okamžiku jsme to byli my, kdo určoval běh zápasu.

Druhý gól jsme dali po centru z pravé strany, když Šubajs hlavičkoval směrem na bránu a Slezi hlavou následně opět hlavou změnil směr míče, který skončil v brance překvapeného brankáře ….na Xaverově by to bylo za dva....,ale i tak jsme konečně vedli. Třetí branka padla po krásné kombinaci na jeden dotek, aby finále předložil Zoran Slezimu před prázdnou bránu. Kluci z Indusu měli kolotoč a ani nemuseli platit za lístky.

Poslední minuty zápasu jsme drželi míč a kontrolovali hru. V poslední minutě pak završil naše vítězství Šubajs. I když los na vodsoutěže nebyl moc příznivý a hned v prvních čtyřech kolech jsme se potkali s druhým a třetím z minulého ročníku, tak se nám oba tyto silné soupeře podařilo s přehledem porazit. Nebýt zaváhání se Zelenou liškou, mohla být naše bilance 100%, ale i tak jsme určitě položili dobrý základ k úspěchu v tomto ročníku.

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Oficiální partner Zimní ligy 2019 mladších žáků

Top