Gentlemani

Poslední březnový týden začala pro nás již čtvrtá sezóna 1. Superveteránské ligy

23 / 3 / 2017

DP Xaverov SUP - Berušky A 9:4 (4:2)

V prvním zápase nové sezony nás čekal silný soupeř Berušky ,které nás minulou sezonu porazily a už na první pohled z nich vyzařovalo sebevědomí .Proto jsme nastoupili k utkání s odhodlání podat zodpovědný výkon. Po úvodním oťukávání se nám podařilo vstřelit první gól na který soupeř dokázal po naší chybě v obraně odpovědět což ale naše úsilí o vítězství nijak neovlivnilo a dál jsme předváděli dobrý fotbal i díky otevřené a útočné hře Berušek kterým se opět podařilo po nedorozumění v obraně vyrovnat na 2:2 a když už zdálo že remíza vydrží do poločasu jsme po pěkné kombinaci zvýšili na 3:2 a poté si v posledních vteřinách Berušky daly vlastní gól. Počáteční sebevědomí bylo pryč.

Od začátku druhého poločasu jsme už zcela ovládli hru a po pěkných akcích jen navyšovali naše vedení. Dva góly Zorana padly po kombinaci prakticky do prázdné branky. Nás brankostroj se nakonec zastavil na devíti gólech v jejich síti.

Úvodní zápas sezóny nám díky disciplinovanému výkonu vyšel na jedničku a budeme mít možnost i v dalších zápasech ukázat soupeřům naši sílu.