SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Zimní liga

Zimní liga - odkaz

  • POŘÁDÁ: Footbal Talent Academy
  • TERMÍN: 18.listopad 2017 – březen 2018  
  • HŘIŠTĚ: UMT 3. generace – Baranndov, Chaplinovo náměstí mapa hřiště... Hřiště s atletickým oválem, vchod od dětského dopravního hřiště.
  • ZÁPASY SE HRAJÍ VENKU  
  • STARTOVNÉ: 6.900 Kč
  • Počet hráčů: 7+1

  • Hrací doba: 2x 35min.

JSME PŘIHLÁŠENI

ROZLOSOVÁNÍ NAŠICH ZÁPASŮ VE SKUPINĚ A:

___________________________________________________________________________________________________

1. + 2. KOLO: sobota 18.11.
12:00 Karlovy Vary - SC XAVEROV U11   3:3        Komentář...

14:00 SC XAVEROV U11 - F.T.A.  U11      0:12       Komentář...

Nominace na oba zápasy: Myška, Jeník, Macura, Rittenauer, Vacík, Makovský, Friedrich, Straka, Velebil, Klement, Pátek, Ducháč, Chramosta, Knop, Volek 

_______________________________________________________________________________________________________

3. + 4. KOLO: neděle 26.11.
12:00 Junior Chomutov U11 - SC XAVEROV U11  3:3      Komentář...

Nominace: Jeník, Macura, Fritzen, Vacík, Makovský, Knop, Horyna, Friedrich, Velebil, Volek, Klement, Pátek, Chramosta, Hrdina, Monternini

13:15 Sparta dívky U12/U13 - SC XAVEROV U11   7:3    Komentář...

Nominace: Jeník, Macura, Fritzen, Vacík, Makovský, Fajt, Knop, Straka, Velebil, Pátek, Ducháč, Chramosta

_______________________________________________________________________________________________________

5. + 6. KOLO: neděle 3.12.
10:00 Motorlet Praha U11 - SC XAVEROV U11   6:5   Komentář...

Nominace: Jeník, Rittenauer, Fritzen, Vacík, Makovský, Fajt, Knop, Horyna, Straka, Velebil, Klement, Ducháč, Chramosta

12:00 SC XAVEROV U11 - Stodůlky U12   5:5   Komentář...

Nominace: Jeník, Macura, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Fajt, Knop, Straka, Velebil, Volek, Klement, Ducháč, Chramosta

_______________________________________________________________________________________________________

7. KOLO: sobota 9. 12.
10:00 SK Kladno U10 - SC XAVEROV U11   2:7   Komentář...

Nominace: Myška, Jeník, Macura, Rittenauer, Fritzen, Vacík, Makovský, Fajt, Friedrich, Straka, Klement, Pátek, Chramosta

_______________________________________________________________________________________________________

8. KOLO: neděle 14.1. 2018

10:00 Admira Praha U11 - SC XAVEROV U11   3:4   Komentář...

Nominace: Myška, Jeník, Macura, Ritenauer, Fritzen, Makovský, Knop, Horyna, Straka, Velebil, Klement, Chramosta

_______________________________________________________________________________________________________

Termíny o umístění: 21.1, 27.1, 28.1, 3.2, 4.2, 10.2, 11.2, 17.2, 18.2 dle aktuálního umístění.

Další novinky

15. 1. 2018

Zimní liga


AKTUALIZOVÁNO 15.1.

Více zde

15. 1. 2018

Pikatec Tours 2018


AKTUALIZOVÁNO 15.1. Termín: 4.3. 2018

Více zde

8. 12. 2017

Mezinárodní turnaj ve Františkových Lázních


28. - 29.dubna 2018

Více zde

7. 11. 2017

Turnaj Liberec


Sobota 11.11.2017 14:00

Více zde

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

ABC Braník BČAFC PrahaČZU PrahaFC Háje jižní Město BFC Tempo Praha BJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceSK Ďáblice BSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol Dolní PočerniceSpartak KbelySpartak HrdlořezyTJ Kyje
Top