SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Zimní liga

Zimní liga - odkaz

  • POŘÁDÁ: Footbal Talent Academy
  • TERMÍN: listopad 2017 – březen 2018  
  • HŘIŠTĚ: UMT 3. generace – Baranndov, Chaplinovo náměstí  ZÁPASY SE HRAJÍ VENKU  
  • STARTOVNÉ: 6.900 Kč

JSME PŘIHLÁŠENI

ROZLOSOVÁNÍ NAŠICH ZÁPASŮ VE SKUPINĚ A:

1. + 2. KOLO: sobota 18.11.
12:00 Šumperk U11 - SC XAVEROV
14:00 SC XAVEROV - F.T.A. 

3. KOLO: sobota 25. 11. 
15:00 SK Kladno U10 - SC XAVEROV !!!!!???

4. + 5. KOLO: neděle 26.11.
12:00 Junior Chomutov - SC XAVEROV !!!!!???
13:15 Sparta dívky U12/U13 - SC XAVEROV

6. + 7. KOLO: neděle 3.12.
10:00 Motorlet - SC XAVEROV
12:00 SC XAVEROV - Stodůlky U12

8. KOLO: sobota 9. 12.
10:00 SK Kladno U10 - SC XAVEROV !!!!!???

9. KOLO: sobota 16.12.
14:00 Junior Chomutov - SC XAVEROV !!!!!???

KOMPLETNÍ ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN:

18.11. Sobota
B 9:00 Kladno U11 - Tempo
A 10:00 Šumperk U11 - Admira Praha
A 11:00 Motorlet Praha - J. Chomutov
A 12:00 Šumperk U11 - SC XAVEROV

A 13:00 J. Chomutov - Stodůlky U12
A 14:00 SC XAVEROV - F.T.A.
A 15:00 Sparta dívky - Stodůlky
A 16:15 F.T.A. - Sparta dívky


19.11. Neděle
B 9:00 Sk Kladno U11 - Most
B 10:00 Benešov - Sparta dívky
B 11:00 Most - Tempo Praha
B 12:00 Benešov - Fk Kolín
B 13:30 Sokol Řepy U12 - Fk Kolín

25. 11. Sobota
B 9:00 Šumperk U12 - Sk Kladno U11
B 10:00 Slaný - Sk Benešov
B 11:00 Šumperk U12 - Sparta Praha
B 12:00 Sk Benešov - Most
A 13:00 Sk Kladno - Admira Praha
B 14:00 Most - Sokol Řepy
A 15:00 Sk Kladno - SC XAVEROV
A 16:00 F.T.A. - Stodůlky


26.11. Neděle
A 9:00 Motorlet Praha - Admira Praha
A 10:00 Sk Kladno U10 - J. Chomutov
A 11:00 Motorlet Praha - Sparta dívky
A 12:00 J. Chomutov - SC XAVEROV
A 13:15 Sparta dívky - SC XAVEROV


2. 12. Sobota
B 9:00 Šumperk U12 - Slaný U12
B 10:15 Šumperk U12 - Most
B 11:15 Most - Benešov
A 12:15 Admira Praha - Stodůlky
B 13:15 Benešov - Sokol Řepy
A 14:15 Admira Praha - F.T.A.


3.12. Neděle
B 9:00 Kolín - Kladno U11
A 10:00 Motorlet - SC XAVEROV
B 11:00 Kolín - Slaný U12
A 12:00 SC XAVEROV - Stodůlky
B 13:00 Tempo Praha - Slaný U12


9. 12. Sobota
A 9:00 Šumperk U11 – Motorlet Praha
A 10:00 Kladno U10 - SC XAVEROV
A 11:00 Šumperk U11 - J. Chomutov
A 12:00 Kladno U10 - Studůlky
A 13:00 J. Chomutov - F.T.A.
B 14:00 Sokol Řepy - Kladno U11
B 15:00 Most - Slaný
B 16:15 Most - Sparta dívky


10. 12. Neděle
B 9:00 Kolín - Tempo Praha
B 10:00 Kladno U11 - Benešov
B 11:00 Kolín - Sparta dívky
A 12:00 F.T.A - Kladno U10
A 13:15 Motorlet - Kladno U10

16.12. Sobota
B 9:00 Šumperk U12 - Tempo Praha
B 10:00 Slaný - Kladno U11
B 11:00 Šumperk U12 - Sokol Řepy
B 12:00 Slaný - Sparta dívky
A 13:00 Kladno U10 - Sparta dívky
A 14:00 Chomutov - SC XAVEROV
A 15:15 Chomutov - Admira Praha
A 16:15 Motorlet - F.T.A.


6.1. Sobota
B 9:00 Kolín - Most
A 10:00 Sparta dívky - Admira Praha
B 11:00 Sokol Řepy - Tempo Praha
B 12:00 Šumperk U12 - Benešov

A 13:00 Šumperk U11 - Kladno U10
A 14:15 Šumperk U11 - Stodůlky

7.1. Neděle
B 9:00 Sk Kladno - Sparta dívky
B 10:15 Sparta dívky - Tempo Praha
A 11:15 Motorlet - Stodůlky
B 12:15 Sokol Řepy - Slaný


13.1. Sobota
A 10:00 Šumperk U11 - Sparta dívky
B 11:00 Šumperk U12 - Kolín
A 12:00 Sparta dívky U11 - Chomutov
B 13:00 Sparta dívky U12 - Sokol Řepy























































































Další novinky

4. 10. 2017

Zimní liga


18.listopad 2017 - březen 2018 ???

Více zde

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

ABC Braník BČAFC PrahaČZU PrahaFC Háje jižní Město BFC Tempo Praha BJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceSK Ďáblice BSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol Dolní PočerniceSpartak KbelySpartak HrdlořezyTJ Kyje
Top