A-TÝM

Xaverov veze z venku další 3 body

30 / 4 / 2018

Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov 3:5 (1:3)

Hokejovým výsledkem 5:3 dokázal Xaverov zvítězit v Hrdlořezích a veze si tak cenné 3 body z venkovního utkání.

Sestava

Ferstl Marek - Jakl Tomáš, Matějček David, Ladomerský Marek, Kruml Petr - Ulrych Michal (85. Donát Filip), Lukeš David (78. Brotánek Tomáš), Lebeda Daniel (86. Kovařík Petr), Mikoláš David (59. Lenz Jan) - Fialka Michal (82. Doležal Jan), Boev Vasil

Branky

• 11. min. - Fialka 1:1
  • 42. min. - Ladomerský 1:2
  • 45. min. - Ladomerský 1:3
  • 71. min. - Lenz 2:4
  • 81. min. - Boev 2:5

Komentář trenéra Davida Lukeše

Utkání se nevyvíjelo dobře, ale dokázali jsme rychle na vedoucí branku domácích reagovat, a to myslím bylo důležité. Do poločasu jsme si vypracovali několik standardních situací a dvě z nich proměnili. Druhý poločas domácí snížili z penalty, ale opět jsme dokázali správně zareagovat a zvýšili náskok a utkání si pohlídali. Pochvala všem za přístup a týmový výkon.

Více

Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov 3:5Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov 3:5Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov 3:5Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov 3:5Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov 3:5