14 / 5 / 2017

ČZU Praha - SC XAVEROV Horní Počernice 2:2 (1:1)

Článke se připravuje...

Komentář trenéra Davida Lukeše

Z dnešního utkání převládá zklamání z výsledku. Domáci byli první poločas agresivnější a hráli naprosto jednoduchý fotbal bez mezihry, míč byl často mimo hřiště a hra neměla vůbec spád. Druhý poločas byl v naší režii, šli jsme zaslouženě do vedení a měli přidat další branku. Soupeř srovnal po naší nedůslednosti. V závěru nás pak vychytal domácí brankář a tak si odvážíme pouze bod. Je to škoda, dnes to bylo na tři body.

ČZU Praha - SC XAVEROV 2:2ČZU Praha - SC XAVEROV 2:2ČZU Praha - SC XAVEROV 2:2ČZU Praha - SC XAVEROV 2:2ČZU Praha - SC XAVEROV 2:2