SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Xaverov v poslením kole porazil Kbely 2:0

16 / 6 / 2018

Spartak Kbely - SC Xaverov 0:2 (0:2)

Jarní venkovní neporazitelnot byla i v poslednim kole potvrzena a Xaverov zakončuje sezónu 2017/2018 na druhém místě a postupuje tak do 1. A třídy pro novou sezónu.

Sestava

Sůva Josef (46. Ferstl Marek) - Kruml Petr, Matějček David, Lenz Jan, Ulrych Michal - Doležal Jan (89. Jakl Tomáš st.), Štefan Marek, Lebeda Daniel, Brotánek Tomáš - Lukeš David, Fialka Michal (86. Kovařík Petr)

Branky

  • 20. min. - Štefan 0:1
  • 27. min. - Štefan 0:2

Komentář trenéra Davida Lukeše

Jsem rád, že jsem byl dnes u toho s klukama na hřišti a náležitě si užil poslední zápas. Byla to krásná tečka za celou sezónou, dnes jsme opět sotva poskládali sestavu a i tak jsme utkání herně i výsledkově zvládli. Chtěl bych všem touto cestou moc poděkovat za celou sezónu a musím přiznat, že mě to všechno, co se dělo po zápase hodně dojalo. Je takový malý zázrak a jsem opravdu rád, že jsem byl jeho součástí a že se tady rýsuje kolektiv, který má ke klubu vztah, ať už z minulosti a nebo se snaží pomáhat i u mládeže a pomalu klub posouvat. Poslední velký dík patří našim věrným fanouškům.

Více

Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top