SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Výkon v Čakovicích na body nestačil

14 / 9 / 2016

Avia Čakovice - SC Xaverov 4:2 (2:0)

Sestava: Sůva - Jakl, Ladomerský, Pospíšil, Ulrych - Mihok (46. Remeš), Lebeda, Topol (46. Skalický), Kaucký (82. Lukeš), Kovařík D. (73. Barták) - Morgenstern

Branky: 47. Morgenstern, 82. Barták

Zápas v Čakovicích bohužel nevyšel vůbec dle našich představ. Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a častěji jsme drželi míč na kopačkách, ale žádnou vážnější šanci k ohrožení branky jsme si nevypracovali. Bohužel soupeř byl v tomto utkání velmi produktivní a ze zhruba pěti příležitostí, které si vytvořil dokázal čtyřikrát skóroval. Naše obrana produkovala až nadměrné množství chyb a domácí jich dokázali dokonale využít. Ve 30. minutě se po centru ze strany prosadili poprvé a v nastaveném čase prvního poločasu po nedůraze v našem pokutovém území dokázali vsítit branku i podruhé. Do kabin jsme tak šli za nepříznivého stavu 0:2.

Ve druhé polovině přišly dvě změny. Mihoka nahradil mladý Remeš a Topola obávaný střelec Skalický. Ten hned ve 47. minutě našel hezkou přihrávkou Morgensterna, který prostřelil domácího gólmana a snížil na 1:2. V následujících minutách jsme domácí sevřeli na jejich polovině a vytvořili si mnoho šancí, žádná z nich však brankou neskončila. A tak v 61. minutě přišla opět lekce z produktivity, když před Sůvou zaplaval míč, který skončil až za jeho zády. O deset minut později přidaly Čakovice ještě jeden gól a vedly již o tři góly. Naši hráči ale zbraně ještě nesložily a dále se hnali za vyrovnáním. V 82. minutě Jakl sklepl míč pro Bartáka a ten se tváří v tvář gólmanovi nemýlil - 2:4. V dalších minutách jsme měli ještě několik příležitostí, ale štěstí dnes bohužel nebylo na naší straně.

Z Čakovic jsme tak i přes převahu a větší množství šancí odjeli bez bodu za prohru 2:4.

Komentář trenéra Davida Lukeše: O výsledku utkání rozhodla produktivita domácích, naopak naše nemohoucnost v koncovce a nedůslednost v našem pokutovém území. Převažuje ve mě zklamání, měli jsme více ze hry, dostatek příležitostí s výsledkem něco udělat. Myslím, že jsme měli na to bodovat, ale pokud nebudeme hrát disciplinovaně a zodpovědně směrem dozadu, nebudeme úspěšní.

Více:

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top