Muži

V Bohnicích jsme zvítězili 3:0

17 / 10 / 2015

TJ Slovan Bohnice "B" - SC Xaverov Horní Počernice 0:3 (0:2)

Do utkání lépe vstoupili domácí, když hned ve 2. minutě ohrozili naší branku nebezpečnou střelou, která jen těsně minula branku. To bylo ale vše, co domácí za celý zápas předvedli. Poté jsme převzali iniciativu my a po celý zápas jsme udávali tempo. V 9. minutě šel po výborné přihrávce Dominika Kovaříka z boku na branku domácích Míla Skalický, chladnokrevně obešel gólmana a zakončil do prázdné branky - 0:1. V 17. minutě přidal Skalický další gól. Lukeš na středu hřiště vybojoval balón, navedl si ho až do pokutového území, kde našel našeho nejlepšího střelce, který opět do prázdné branky zvýšil již na 0:2.
    Do konce prvního poločasu jsme byli jasně lepším týmem a domácí jsme do žádné akce nepustili. Ve druhém poločase jsme drželi míč na svých kopačkách a soupeř si s naší kombinací nevěděl rady. Vytvořili jsme si mnoho šancí, ale žádná z nich neskončila třetím uklidňující brankou. To se povedlo až v 88. minutě, kdy z poloviny utekl Dominik Kovařík, který podél brankáře uklidil míč do branky - 0:3.
    Po závěřečném hvizdu rozhodčího jsme se po výborném kolektivním výkonu mohli začít radovat s našimi fanoušky, kteří nás po celý zápas podporovali a hnali za vítězstvím.

Sestava: Surmař - Klčo, Ladomerský, Kovařík P., Matějček (80. Jakl st.) - Topol, Lukeš, Mikolášek, Kovařík D. - Kaucký (62. Petřík), Skalický

Branky: 9. a 17. Skalický, 88. Kovařík

D18C4904-580C-4E90-A88B-DA0C9A9D8862-115B69C90-CF3C-43BC-9570-119EE663FFC6-14F9B3768-0DC9-4B7D-880F-6BDD01632A50-1A29EEA65-9E78-4E63-8A7A-941D4B0D07D9-1