Ferstl Marek - Vaníček Jakub, Ladomerský Marek, Matějček David, Jakl Tomáš (80. Donát Filip) - Mihok Matěj (67. Kaucký Michal), Ulrych Michal, Lukeš David, Lebeda Daniel, Lenz Jan - Kovařík Petr (80. Fialka Michal)

• 47. min - Kovařík Petr - 1:2
  • 78. min - Vaníček Jakub - 2:3
  • 90. min - Kaucký Michal - 3:3

Komentář trenéra Davida Lukeše:

Do zápasu jsme nevstoupili dobře, soupeř trestal naše chyby a šel do dvoubrankového vedení, postupem času jsme zlepšili mezihru a vytvořili si brankové příležitosti. Do poločasu však žádnou nevyužili. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil a z prvního útoku jsme snížili, bohužel soupeř vzápětí reagoval další brankou. Ani tahle situace s námi nezamávala a dokázali jsme nakonec trpělivou hrou zaslouženě srovnat v závěru. Děkuji klukům za obrat a myslím, že i diváci si přišli na své.

Více:

SC Xaverov - ABC Braník B 3:3SC Xaverov - ABC Braník B 3:3SC Xaverov - ABC Braník B 3:3SC Xaverov - ABC Braník B 3:3SC Xaverov - ABC Braník B 3:3SC Xaverov - ABC Braník B 3:3