SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV 4:0

13 / 3 / 2016

SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV Horní Počernice 4:0 (3:0)

Sestava: Klčo J. - Král, Ladomerský, Voženílek, Jakl ml. - Petřík, Lebeda, Matějček, Ulrych - Kovařík D., Skalický

Střídali: Kovařík P., Habrun, Jandus, Surmař

V neděli navečer jsme sehráli přátelské utkání v Edenu, kde sídlí pražská Slavie. Naším soupeřem nebyl A-tým mužů, ale dorost U17, který hraje Českou ligu dorostu. V této soutěži se nachází na prvním místě po podzimní části. Soupeř, který vynikal zejména přesnou a rychlou kombinací a velmi dobrým držením míče nás přehrál v obou poločasech. Xaverovští se k balónu dostali pomálu a po většinu zápasu se jen bránili tlaku soupeře. Avšak náš tým pracoval velmi svědomitě a disciplinovaně. Do šancí se slávisté dostávali zejména první poločas po našich zbrklých rozehrávkách. Tři góly za poločas budiž důkazem. V několika šancích nás podržel taky výborně chytající Honza Klčo.

Druhý poločas se odehrával opět na naší obranné polovině. V několika šancích nás podržel i druhý brankář Surmař, který po polovině vystřídal Klča. Po jedné z akcí soupeře padnul čtvrtý a poslední gól do naší sítě, který stanovil konečný výsledek na 4:0 pro mladé fotbalisty SK Slavie Praha.

I přes nepříznivý výsledek si velice vážíme našich vynikajících fanoušků, kteří nás přijeli podpořit a po celý zápas nás vytrvale podporovali.

SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top