SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Seznam mistrovských utkání 2018, ročník 2010

Seznam mistrovských utkání, ročník 2010

Datum    Den    Hodina    Kolo    Domácí    Hosté    Výsledek    Poznámka
   08.04.2018    Neděle    15:00    10    Podolí    SC Xaverov        Podolí, tráva
   15.04.2018       Neděle    17:00    11    Admira Praha    SC Xaverov        Admira, UMT
   22.04.2018    Neděle    11:30    12    SC Xaverov    Meteor Praha        UMT
   29.04.2018    Neděle    12:00    13    FA Praha    SC Xaverov        Střížkov, UMT
   06.05.2018    Neděle    11:30    14    SC Xaverov    Motorlet Praha        UMT
   12.05.2018    Sobota    13:30    15    Braník    SC Xaverov        Braník, tráva
   20.05.2018    Neděle    11:30    16    SC Xaverov    Aritma Praha        UMT
   27.05.2018    Neděle    13:15    17    SC Xaverov    Háje        UMT
   03.06.2018    Neděle    11:30    18    SC Xaverov    Dukla JM        UMT

Další novinky

10. 7. 2018

Seznam mistrovských utkání podzim 2018


Více zde

21. 6. 2018

Letní týmové soustředění v Radonicích 13.-17.8.2018


Letní týmové soustředění v Radonicích 13.-17.8.2018

Více zde

17. 5. 2018

Informace ke konci sezóny


Více zde

17. 5. 2018

Letní soustředění v Radonicích 13.-17.8.


Více zde

9. 5. 2018

Mistrovské utkání - sobota 12.5.2018, TJ ABC Braník


Více zde

4. 5. 2018

Turnaj 9.6.2018, AGRO CS CUP, Rozkoš Česká Skalice


AGRO CS CUP, AGRO CS a.s. a SK Rozkoš Česká Skalice, z. s.

Více zde

4. 5. 2018

Turnaj 8.5.2018, Horky nad Jizerou


Turnaj 8.5.2018, Horky nad Jizerou

Více zde

26. 4. 2018

Turnaj 1.5.2018, AFK Pečky


Turnaj 1.5.2018, AFK Pečky

Více zde

26. 4. 2018

MU 29.4.2018


Mistrovské utkání - neděle 29.4.2018, Střížkov

Více zde

4. 5. 2018

Seznam mistrovských utkání 2018, ročník 2010


Seznam mistrovských utkání 2018, ročník 2010

Více zde

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top