SC XAVEROV Horní Počernice - FC Real Praha  2:2 (2:0)

Sestava: Brejcha - Klčo S., Ladomerský, Kovařík P., Ulrych - Jakl ml., Habrun, Lebeda, Topol - Kovařík D., Skalický

Střídali: Jandus, Kaucký, Petřík

Branky: 25. Kovařík D., 33. Skalický

Ve druhém přípravném utkání jsem se utkali s týmem FC Real Praha, který v současnosti nenastupuju v žádné z pražských soutěží. První poločas utkání byl jasně v naší režii. První gól vznikl po krásné individuální akci Skalického, který prošel přes tři obránce hostujícího mužstva. Poté přihrál volnému Kovaříkovi, pro kterého nebyl problém uklidit míč k tyči. Druhý gól padl jen osm minut poté, když Stanislav Klčo našel krásným centrem z pravé strany Skalického, který z voleje zvýšil na 2:0.  Po disciplinovaném a sebevědomém výkonu jsme v první polovině Real jasně přehráli a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro Xaverov.

Druhý poločas oba týmy prostřídali své hráče a hosté se chybách v naší obraně dostali kontaktním gólem zpět do hry. Tečovaná střela bohužel prošla za záda gólmana Brejchy a FC Real Praha se dostal na dostřel. Hra se po této brance odehrávala spíše ve středu hřiště a bez výraznějíších šancí. Až v 71. minutě po hezkém centru hostujícího záložníka poslal útočník Realu míč hlavou za bezmocného Brejchu a srovnal na konečných 2:2.

SC Xaverov - FC Real PrahaSC Xaverov - FC Real PrahaSC Xaverov - FC Real PrahaSC Xaverov - FC Real PrahaSC Xaverov - FC Real PrahaSC Xaverov - FC Real Praha