SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

První jarní utkání jsme výsledkově zvládli

9 / 4 / 2016

AFK Union Žižkov - SC Xaverov Horní Počernice 1:4 (1:2)

Sestava: Surmař - Matějček, Ladomerský, Kovařík P., Jakl ml. - Ulrych (85. Král), Lukeš, Habrun (80. Petřík), Kovařík D. - Skalický, Voženílek (75. Topol)

Branky: 19. Voženílek, 24. Jakl ml., 47. a 70. Lukeš

První jarní mistrovské utkání jsme odehráli proti AFK Unionu Žižkov na travnatém hřišti na Vítkově. Na zápas jsme byli připraveni v plné síle a s podporou fanoušků v zádech. V prvních patnácti minutách jsme drželi balón a kombinovali, do větší šance se však xaverovští nedostali. Až v 19. minutě se na pravé straně uvolnil Ulrych a poslal prudký přízemní centr do vápna, kterým našel debutanta Voženílka, který se v prvním zápase uvedl gólem - 0:1. Pět minut na to opět z pravé strany odcentroval stoper Petr Kovařík a míč propadl až k Jaklovi, který po zpracování umístil míč k pravé tyči za bezmocného brankáře domácích - 0:2. Poté se hra vyrovnala a ve 40. minutě se po nepozornosti naší obranné řady dostal k míči domácí útočník, který se tváří v tvá se Surmařem nemýlil. 1:2. To bylo z prvního poločasu vše.

Druhý poločas začal pro Xaverov nejlepším možným způsobem. Po závaru před domácí svatyní se k míči probojoval Ulrych, nahrál pod sebe Lukešovi, pro kterého nebyl problém skórovat 1:3. Po třetím uklidňujícím gólu naši hráči polevili a výkon nebyl zcela koncentrovaný. Ale i přesto se domácí do žádné větší příležitosti nedostali. A tak v 70. minutě po střele Skalického, kterou vyrazil gólman Žižkova jen před sebe, přidal druhou branku v zápase kapitán Lukeš a uzavřel konečné skóre na 1:4 pro Xaverov.

Výsledkově nám tedy první jarní utkání vyšlo výborně. Herně to však zcela přesvědčivé nebylo. Příští utkání přivítáme na domácím hřišti Sokol Troja “B”.

AFK Union Žižkov - SC XAVEROV 1:4AFK Union Žižkov - SC XAVEROV 1:4AFK Union Žižkov - SC XAVEROV 1:4AFK Union Žižkov - SC XAVEROV 1:4AFK Union Žižkov - SC XAVEROV 1:4

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-gmmedia_png
logo-fotbalservis-v2_png

I. A třída sk. A - Praha 2018/2019

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top