SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Příprava: SC XAVEROV - VŠCHT PRAHA 2:6

17 / 3 / 2017

SC XAVEROV - VŠCHT PRAHA 2:6 (1:2)

Sestava:

Sůva - Ulrych (46. Fialka), Kaucký, Ladomerský, Pospíšil (Donát) - Jakl (46. Kruml), Lukeš (70. Jakl), Vaníček (25. Kovařík D.), Lenz - Skalický (75. Pospíšil), Kovařík P.

Branky: Kovařík P., Lenz z penalty

Komentář trenéra Davida Lukeše:

Jsem rád, že jsme odehráli takové utkání, i když výsledek je pro nás nepříznivý. Obrázek hry byl trochu jiný. Soupeř měl ve svém středu řadu mladých hráčů, někteří by mohli být naši synové. Samozřejmě jejich rychlost a pohyb nám dělal problémy, ale věk nezastavíme.

Opticky jsme měli více ze hry, bohužel soupeř tvrdě trestal naše chyby a my řadu svých šancí neproměnili, buď jsme situace moc přehráli nebo nám chyběla přesnost a důraz ve finální fázi. Nakonec se z toho zrodil takový výsledek, který je pro nás krutý.

Důležité bude teď doléčit šrámy a naladit se na úvodní zápasy sezóny, které nám hodně napoví v jakých patrech tabulky se budeme pohybovat.

Příští uktání:

14. kolo - 26.03.2017 - 10.15h. SC XAVEROV - SK Ďáblice B

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top