SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Mládež 2010

Mistrovská utkání + turnaje

Seznam utkání (mistráky+turnaje) ročníku 2010 - sezóna 2019/2020

Čas uvedený u zápasů je čas začátku zápasu. Sraz je vždy 45min. před začátkem zápasu.

   MU/Turnaj   Datum   Den   Čas     Domácí   Hosté   Adresa   Ponámky
Září 2019   MU   7.9.2019   sobota   9:00   Dukla Praha   SC Xaverov   FK Dukla Praha, Na Julisce 28, 160 00 Praha 6 - DejviceUMT
   Ondrášovka cup   12.9.2019   čtvrtek   13:00         SC XaverovUMT
   MU   15.9.2019   neděle   9:00   SC Xaverov   Meteor Praha   SC XaverovUMT   
      MU   18.9.2019   středa   17:45   Sparta Praha   SC Xaverov   Sdružení Fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA, Vaníčkova 2464, 169 00 Praha 6-StrahovUMT Strahov   
      Turnaj   22.9.2019   neděle   10:00         turnaj miniliga Neratovice   
   Turnaj   28.9.2019   sobota         Vykáň Kocourek
   Turnaj   28.9.2019   sobota            Radonice
Říjen 2019   MU   5.10.2019   sobota   10:00   FK Viktoria Žižkov    SC Xaverov   Viktorka Žižkov, z.s, Vítkov Pražačkatráva Vítkov
      MU   13.10.2019   neděle   12:30   SC Xaverov   Tempo Praha   SC XaverovUMT
      MU   20.10.2019   neděle   15:30   Slavia Praha   Sc Xaverov   SK Slavia Praha, TCM Horní Měcholupy, Hornoměcholupská 300, Praha 15UMT SKHM
      MU   23.10.2019   středa   17:30   SC Xaverov   Motorlet Praha   SC XaverovUMT
      MU   29.10.2019   úterý   16:30   CU Bohemians Praha   SC Xaverov   CU Bohemians Praha, z.s, K Hrnčířům 174, 149 00 Praha-ŠeberovUMT Šeberov
 Listopad 2019   Turnaj   16.11.2019   sobota   8:30         turnaj Říčany ul. Školní
      Turnaj   17.11.2019   neděle   8:30         turnaj Koloděje, Sport club 1930 Bohdašínská 398/3   
      Turnaj   23.11.2019   sobota   8:00         Hamr Bráník   
      Turnaj   23.11.2019   sobota   9:15         Hobby   
      Turnaj   30.11.2019   sobota   8:00         Hamr Bráník   
   Prosinec 2019   Turnaj   8.12.2019   neděle   14:00          turnaj Koloděje, Sport club 1930 Bohdašínská 398/3   
      Turnaj   8.12.2019   neděle        ČAFC Zimní liga, Ovčín K vodě 2, Praha 10   
Leden 2020   Turnaj   5.1.2020   neděle            ČAFC Zimní liga   
      Turnaj   11.1.2020   sobota   8:00         Hamr Braník   
      Turnaj   19.1.2020   neděle   14:00         turnaj Koloděje, Sport club 1930 Bohdašínská 398/3   
      Turnaj   19.1.2020   neděle   13:30         turnaj Říčany ul. Školní   
      Turnaj   25.1.2020   sobota   8:00         Hamr Braník
   Únor 2020   Turnaj   2.2.2020   neděle            ČAFC Zimní liga   
      Turnaj   2.2.2020   neděle            Hamr Braník   
      Turnaj   8.2.2020   sobota            Hamr Braník
      Turnaj   16.2.2020   neděle   14:00            turnaj Koloděje, Sport club 1930 Bohdašínská 398/3
      Turnaj   16.2.2020   neděle            Říčany Hobby   
   Březen 2020   Turnaj   1.3.2020   neděle            ČAFC Zimní liga
      Turnaj   7.3.2020   soboota  8:00         Hamr Braník
      Turnaj   14.3.2020   sobota   8:30         Říčany   
      Turnajj   15.3.2020   neděle   14:00         Koloděje

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, Xaverov je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Oficiální partner Zimní ligy 2019 mladších žáků

Top