Gentlemani

Gentlemani jednoznačně vyhráli 14:1

9 / 9 / 2018

Čechie Smíchov - SC Xaverov Gentlemani 1:14

V první kole, pro nás nové soutěže v Lize gentlemanů, nás čekal výlet na opačný konec Prahy, na hřiště Čechie Smíchov.

V úvodu utkání jsme se trochu hledali i díky taktice soupeře, který se zabetonoval před vlastní brankou a my jsme se nedokázali přes tento val dostat. Soupeře v prvních minutách podržel i brankář. Náš první gól přinesl trochu klidu, ale možná až moc, protože se soupeři podařilo z náhodného útoku vyrovnat na 1:1. To byl pak až do konce utkání snad jediný výlet Čechie na naši polovinu. Po vyrovnávací brance jsme to byli již jen my, kdo skóroval. Do poločasu jsme vedli 4:1. Druhou polovinu zápasu jsme odstartovali gólostroj, který se postupně zastavil na číslovce 14. Kluci z Čechie byli myslím po odpískaném konci zápasu rádi, že to už mají za sebou.

Díky manažerské práci Sváti Maliny se nám podařilo dát dohromady silný tým, který bude velkým aspirantem na postup.

Sestava

Sůva, Mikolášek, Trepera, Doležal, Skalický, Slezák, Boev, Jakl ,Voženílek , Petržílka

Branky

Boev 5x,   Slezák  3x,   Petržílka 2x,   Trepera,  Skalický,  Mikolášek,  Doležal  1x

Zlíhov - SC Xaverov Gentlemani 1:14 Podzim 2018Zlíhov - SC Xaverov Gentlemani 1:14 Podzim 2018Zlíhov - SC Xaverov Gentlemani 1:14 Podzim 2018Zlíhov - SC Xaverov Gentlemani 1:14 Podzim 2018