Kalendář zápasů

Gentlemani

Gentlemani – Čechie Smíchov 13:3

2 / 10 / 2018

V prvním domácím zápase jsme přivítali mužstvo Čechie Smíchov, které přes mírné potíže se sestavou nakonec k utkání dorazilo v dostatečném počtu.

A tak když hlavní rozhodčí v 19:15 fouknul do píšťalky, jsme soupeře od začátku sevřeli na jeho polovině a kombinacemi se snažili zlomit jeho urputnou obranu. To se nám podařilo hned ve druhé minutě, avšak soupeř po rozehrání střelou skoro od brankové čáry vyrovnal. Zápas se odehrával po většinu utkání na polovině Čechie. My jsme i díky velkému počtu hráčů na střídání udržovali vysoké tempo a soupeř se se střídavými úspěchy snažil bránit naší útočné vozbě. Po prvních třiceti minutách se jsme i tak vedli 6:2.

Ve druhé půli jsme pokračovali v pěkných kombinacích a postupně nasázeli protihráči třináct gólů. Naším střelcem dne byl „nováček“ v sestavě, Honza Šubík, který nasázel 5 gólů a o ostatních osm branek se postaralo sedm hráčů.

Příští pondělí k nám na umělou trávu zavítá Zlíchov, který v tomto kole dokázal remizovat s Řepy 5:5, takže se můžeme těšit na pěkný souboj. Doufejme, že i toto utkání bude pro nás stejně úspěšné.

Na zápas nás přišla podpořit paní starostka Hana Moravcová a spolu se Sváťou Malinou kvitovali naše góly a akce potleskem.