Gentlemani

Gentlemani - ČAFC vysoko 18:0

16 / 5 / 2019

SC Xaverov - ČAFC 18:0

Ve druhém domácím zápase nás čekala odveta se silnou „ČAFkou“, která nás v minulém utkání na jejich domácím hřišti trápila až do poslední minuty. I proto byla snaha dát dohromady co nejsilnější sestavu, což se nám, na rozdíl od soupeře, povedlo. Hosté přijeli naopak v minimálním počtu a jejich poslední hráč dorazil až na druhý poločas. My jsme v rámci fair-play nastoupili na první poločas ve stejném počtu jako oni. Trvalo dlouhých deset minut, než jsme vstřelili první gól, který pak odstartoval náš gólostroj. Konečný účet poločasu byl 7:0. Nutno však poznamenat, že i soupeř se dostal do několika slibných šancí, ale žádnou z nich se jim nepodařilo proměnit.

Do druhé půle nastoupila obě mužstva již v plném počtu, což však více prospělo naší hře. A tak se postupně náš gólový účet povedlo navýšit až na konečných 18 gólů, čímž se nám podařilo splnit předzápasový příkaz našeho manažera Sváti, že maximum je 19 gólů. Víc totiž naše časomíra neumí. Velkým plusem byl zodpovědný přístup všech, kdo nastoupili. A i když „ČAFka“ byl v daleko slabší sestavě než minule, zápas jsme od začátku nepodcenili. Soupeř si i přes vysokou porážku zasloužil náš respekt, především proto, že zápas v klidu dohrál. To, že se jim nepodařilo vstřelit branku, bylo velkým dílem zásluhou našeho brankáře a někdy překombinovaným způsobem jejich zakončení.

Na závěr už jen komentář rozhodčího po utkání…“pánové hrajete hezký fotbal, ale příště už nepřijdu…kdo má všechny ty góly psát do zápisu“ ….takže pane Nováku, příště vás zase rádi uvidíme.

Sestava: Sůva, Jakl, Ladomerský, Trepera, Doležal, Mikolášek, Slezák, Hromas, Novák, Boev

Góly: Boev 5x, Slezák 4x, Hromas 3x, Novák 2x, Trepera, Ladomerský, Mikolášek, Doležal 1x

Po čtvrtém kole máme plný počet bodů, a jistotě postupu nám stačí v příštím zápase v Hostivaři získat jeden bod.