SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Fotbalový prvomájový víkend na Xaverově

Prodloužený prvomájový víkend byl pro všechny fotbalisty Xaverova mimořádně úspěšný a dá se nazvat víkendem bez ztráty kytičky.

Začnu od těch nejmenších, ročníku 2010, tedy nastupující xaverovské generace, která zatím nehraje soutěžní utkání v rámci PFS, ale aktivně se zúčastňuje řady turnajů.

O víkendu v silně obsazeném turnaji v Horkách nad Jizerou vybojovala 1. Místo. V rámci ELITE soutěží PFS ročníky mladších přípravek 2009, 2008 a starších přípravek 2007 a 2006 se čtyřikrát utkaly s Motorletem (asi náš největší rival a konkurent) a byly z toho čtyři výhry. Vždy vynikající odpovědný výkon, bojovnost a maximální nasazení slavily úspěch.

Mladší žáci, kteří nevzdávají naděje na první místo ve své skupině o postup do pražského přeboru, hráli na hřišti FC Háje. S mužstvem FC Háje, které na jaře ještě neprohrálo, dosáhli mladší žáci zaslouženého těsného vítězství. Na tyto výkony navázali starší žáci a těsnou výhrou porazili na domácím hřišti tabulkově silnějšího soupeře z Bohnic 1:0.

Ani muži Xaverova nezůstali pozadu a v sobotu na půdě Kolovrat, jasného vedoucího a favorita soutěže, po výborném výkonu s podporou xaverovského kotle fanoušků a klubových fans potvrdili výhrou 1:0 vítězství z minulého víkendu, kdy porazili mužstvo Unionu Vršovic. V tomto utkání také Xaverov představil novou jarní posilu Dalibora Slezáka který se prezentoval výborným výkonem.

Svatopluk Malina
Sportovní manažér SC XAVEROV Horní Počernice

Výsledkový servis
MužiSokol Kolovraty - XAVEROV0:1
Starší žáci XAVEROV - Bohnice1:0
Mladší žáciHáje - XAVEROV2:3
Přípravky měly úspěšný týden s Motorletem, nejen výsledky, ale hlavně předvedenou hrou.
2006XAVEROV - Motorlet31:8
2007XAVEROV - Motorlet22:14
2008Motorlet - XAVEROV18:22
2009Motorlet - XAVEROV18:30
2010Turnaj v Horkách nad Jizerou1. místo
TURNAJ 30_4_2010-2010VYHRAKOLOVRATY-XAVEROV KOTELKOLOVRATY-XAVEROV FANSPOSILA SLEZAK

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top