SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Fotbalový kemp léto 2017 na Xaverově

Přijď s námi strávit část prázdnin a bavit se nejen fotbalem.

Patronem kempu je Karel Piták.

Milí rodiče, připravili jsme pro Vaše děti 1. ročník fotbalového kempu v areálu SC Xaverov Horní Počernice a jeho okolí. Vedoucím kempu je David Lukeš, dlouholetý hráč Xaverova a nynější trenér. Je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu, se specializací trenér fotbalu, držitel licence UEFA A. Jako hráč působil na Xaverově, Blšanech, Bohemians Praha a dalších klubech. Jako kapitán vedl i akademickou reprezentaci, s kterou v roce 2003 získal bronzovou medaili. Zároveň působí jako učitel tělesné výchovy na Rakouském gymnáziu v Praze.

Cílem kempu je dětem zpestřit letní prázdniny, zlepšit jejich dovednosti a rodičům dát možnost zaměstnat smysluplně svojí ratolest a věnovat se práci, popřípadě si odpočinout. Dnešní děti jsou dost často jednostranně zaměřené, proto chceme touto formou ukázat i jiné možnosti a nejen ty fotbalové. Budou mít prostor seznámit se s první pomocí. V rámci lekcí anglického jazyka i zlepšit svoje základní znalosti a zachytit základní slovník z fotbalového prostředí. Vyzkouší si jiné sporty a míčové hry. Poměří svoje síly v pětiboji a fotbalových dovednostních soutěžích. Zároveň poznají nové kamarády.

V rámci kempu budou mít možnost zatrénovat si i s bývalým prvoligovým hráčem Karlem Pitákem (Slavia Praha, Jablonec, Red Bull Salzburg, Hradec Králové, 1. místo na ME do 21 let z roku 2002), který je patronem našeho kempu a zúčastní se vybraného tréninku a před tréninkem s ním bude i beseda.

Pro děti od 8 do 14 let, kapacita 30 dětí na jeden termín.

Termíny:

  • 24.7. - 28.7.2017
  • 31.7. - 4.8.2017

Cena: 3 800 Kč

V ceně zahrnuto: oběd (Restaurace U Bobra - Xaverov), pitný režim po celý den, svačina (dopoledne i odpoledne), pronájem ploch a tělocvičny, ostatní náklady spojené s pořádáním kempu. Každý účastník obdrží tričko, trenky, stulpny, odměnu pro účastníka kempu.

Organizátor:

Mgr. David Lukeš
Mobil: +420 736 600 696
Email: davluk@centrum.cz
Místo konání: Stadion SC Xaverov Horní Počernice
Informace najdete také na webu: www.xaverovkemp.cz

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

ABC Braník BČAFC PrahaČZU PrahaFC Háje jižní Město BFC Tempo Praha BJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceSK Ďáblice BSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol Dolní PočerniceSpartak KbelySpartak HrdlořezyTJ Kyje
Top