SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Důležité tři body jsme si připsali po vítězství 3:1 nad Trojou!

18 / 4 / 2016

I ve druhém jarním utkání jsme zvítězili

Důležité tři body jsme si připsali po vítězství 3:1 nad Trojou!

Do utkání jsme vlétli opravdu ve velkém stylu. Hned ve druhé minutě skóroval po parádním sólu pokutovým územím soupeře náš nejlepší střelec Skalický - 1:0. Ovšem pak se hra vyrovnala a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Z ojedinělé akce soupeře v prvním poločase bylo vyrovnáno. Ve 13. minutě se po hezké kombinaci Troja dostala až do našeho vápna, kde Klča prostřelil hostující útočník - 1:1. V následujících minutách jsme si vytvořili několik slibných akcí, ze kterých se nám však nepodařilo skórovat. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas byl z obou stran zahájen poněkud vlažně a šance ke vstřelení branky nepřicházely. Až v 56. se k míči dostal opět Slalický, který nás svým 18. gólem v této sezóně poslal do vedení 2:1. Tento gól nás dostal do tempa a o devět minut později se po samostatném úniku prosadil dělovkou k tyči výborně hrající Dominik Kovařík - 3:1. Po této brance se Xaverov zatáhl a nechal hrát soupeře, který mohl z několika šancí snížit. V největší šanci ale selhal útočník hostů, který v tutovce trefil pouze břevno Klčovy branky.

Tři důležité body tedy po bojovném utkání zůstaly na Xaverově! Satalice si v nedělním utkání poradily s Kolodějemi a odstup je stále jednobodový.

SC Xaverov HP - Sokol Troja "B" 3:1 (1:1)

Sestava: Klčo J. - Matějček, Ladomerský, Kovařík P. (60. Petřík), Jakl ml. - Ulrych (77. Topol), Lukeš, Habrun, Kovařík D. (90. Donát) - Skalický (81. Jandus), Voženílek (46. Lebeda)

Branky: 2. a 56. Skalický, 65. Kovařík D.

SC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja B

Nejnovější zprávy A - Tým

Partneři

I. B třída sk. B - Praha

FC Tempo Praha BFK Gordic Praha KačerovSK Ďáblice BFC Háje jižní Město BAvia ČakoviceSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol KolovratySpartak KbelyČZU PrahaJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceABC Braník BTJ Sokol Benice
Top