A-TÝM

Důležité tři body jsme si připsali po vítězství 3:1 nad Trojou!

18 / 4 / 2016

I ve druhém jarním utkání jsme zvítězili

Do utkání jsme vlétli opravdu ve velkém stylu. Hned ve druhé minutě skóroval po parádním sólu pokutovým územím soupeře náš nejlepší střelec Skalický - 1:0. Ovšem pak se hra vyrovnala a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Z ojedinělé akce soupeře v prvním poločase bylo vyrovnáno. Ve 13. minutě se po hezké kombinaci Troja dostala až do našeho vápna, kde Klča prostřelil hostující útočník - 1:1. V následujících minutách jsme si vytvořili několik slibných akcí, ze kterých se nám však nepodařilo skórovat. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas byl z obou stran zahájen poněkud vlažně a šance ke vstřelení branky nepřicházely. Až v 56. se k míči dostal opět Slalický, který nás svým 18. gólem v této sezóně poslal do vedení 2:1. Tento gól nás dostal do tempa a o devět minut později se po samostatném úniku prosadil dělovkou k tyči výborně hrající Dominik Kovařík - 3:1. Po této brance se Xaverov zatáhl a nechal hrát soupeře, který mohl z několika šancí snížit. V největší šanci ale selhal útočník hostů, který v tutovce trefil pouze břevno Klčovy branky.

Tři důležité body tedy po bojovném utkání zůstaly na Xaverově! Satalice si v nedělním utkání poradily s Kolodějemi a odstup je stále jednobodový.

SC Xaverov HP - Sokol Troja "B" 3:1 (1:1)

Sestava: Klčo J. - Matějček, Ladomerský, Kovařík P. (60. Petřík), Jakl ml. - Ulrych (77. Topol), Lukeš, Habrun, Kovařík D. (90. Donát) - Skalický (81. Jandus), Voženílek (46. Lebeda)

Branky: 2. a 56. Skalický, 65. Kovařík D.

SC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja BSC XAVEROV - Troja B