SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Domácí ztráta s Braníkem "B"

8 / 11 / 2016

SC Xaverov - ABC Braník “B” 1:2 (1:0)

Sestava: Sůva - Ulrych, Lukeš, Matějček, Pospíšil - Mihok (88. Jakl), Lebeda (75. Kaucký), Lenz, Morgenstern (82. Remeš) - Skalický (75. Ladomerský), Kovařík P.

Branky: 8. Skalický

Po venkovní výhře proti Benicím bylo jediným cílem potvrdit dobrý výkon a zároveň výsledek a na domácí půdě porazit Braník. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, již v 8. minutě se přes několik hráčů proháčkoval Lenz, předložil míč Skalickému, který lišácky přehodil hostující gólmana a poslal nás do vedení. Poté měl více ze hry soupeř, ale naši hráči byli jednoznačně více nebezpeční a hrozili zejména z rychlých protiútoků. Žádná ze šanci se bohužel neujala, a tak se do šaten šlo za příznivého stavu 1:0 pro xaverovské.

Druhá polovina důležitého utkání začala klidně, žádné z mužstev nemělo vážnější šanci. Až v 65. minutě se po pravé straně dostal do pokutového území branický záložník, předložil míč pod sebe a hostující střelec se nemýlil - 1:1. Jen o čtyři minuty později měl Braník možnost kopat přímý kop z velmi dobré vzdálenosti jen pár metrů od pokutového území. Této příležitosti dokázali hosté dokonale využít, když exekutor poslal míč přímo k tyči a nedal Sůvovi šanci. Střídání v řadách Xaverova přinesla určité oživení v naší hře, k vyrovnání to bohužel nevedlo. V 90. minutě postupoval z boku na branku střídající Jakl, v nejdůležitější chvíli však místo střely volil kličku a šance na bodový zisk z tohoto utkání tak zhasla.

Komentář trenéra Davida Lukeše:

Soupeř měl více ze hry, my jsme však byli nebezpečnější a měli více brankových příležitostí, které jsme nevyužili a nakonec jsme bez bodu. Prohru beru i na sebe, měl jsem na vývoj utkání reagovat dříve, než jsem to udělal.

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-gmmedia_png
logo-fotbalservis-v2_png

I. A třída sk. A - Praha 2018/2019

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top