SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Domácí porážka s Třeboradicemi B

20 / 9 / 2016

SC Xaverov - SK Třeboradice B 0:4 (0:1)

Sestava: Sůva (19. Surmař) - Jakl (78. Fialka), Ladomerský, Pospíšil, Kruml - Remeš, Kaucký (56. Lukeš), Lebeda, Morgenstern (83. Klčo S.) - Skalický, Kovařík D. (67. Ulrych)

Druhé domácí utkání bohužel nevyšlo dle našich představ. Prvních dvacet minut zápasu patřilo našim hráčům. Lépe kombinovali a soupeře přehrávali. V 16. minutě měl úvodní branku na noze Kaucký, ve velké příležitosti však přestřelil. Poté se zranil brankář Sůva a do branky musel jít střídající Surmař. Od této doby jsme vypadli ze hry a hosté převzali iniciativu. Bohužel se jim také podařilo vstřelit první gól po rohovém kopu. Do kabiny se tedy šlo za stavu 1:0 pro Třeboradice.

 Do druhé poloviny jsme nastupovali s jasným cílem - vyrovnat. Tento plán měl ale záhy velkou trhlinu, když po brejku hosté zvýšili na 2:0. Tato branka zhatila naše snažení a posadila hosty definitivně na koně. Třeboradice poté přidali ještě dvě branky. Jednu z pokutového kopu a další po hezké akci a centru ze strany, který vedl k zakončení a brance.

Věříme, že do dalších utkání se naše hra zvedne a budeme moci opět slavit.

Komentář trenéra Davida Lukeše:

Narazili jsme zatím na nejsilnějšího soupeře, nám nelze upřít snahu, i za nepříznivého stavu jsme se snažili výsledek zkorigovat, ale chyběl nám klid v koncovce. Do zranění našeho brankáře jsme měli více ze hry, měli jsme brankové příležitosti, ale to a první branka nás znervózněli a už jsme se nedostali zpět do hry. Prohra je trochu krutá, ale soupeř dokázal trestat naše chyby a vyhrál zaslouženě.

Nejnovější zprávy A - Tým

Partneři

I. B třída sk. B - Praha

FC Tempo Praha BFK Gordic Praha KačerovSK Ďáblice BFC Háje jižní Město BAvia ČakoviceSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol KolovratySpartak KbelyČZU PrahaJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceABC Braník BTJ Sokol Benice
Top