Domácí porážka s Třeboradicemi B

20 / 9 / 2016

SC Xaverov - SK Třeboradice B 0:4 (0:1)

Sestava: Sůva (19. Surmař) - Jakl (78. Fialka), Ladomerský, Pospíšil, Kruml - Remeš, Kaucký (56. Lukeš), Lebeda, Morgenstern (83. Klčo S.) - Skalický, Kovařík D. (67. Ulrych)

Druhé domácí utkání bohužel nevyšlo dle našich představ. Prvních dvacet minut zápasu patřilo našim hráčům. Lépe kombinovali a soupeře přehrávali. V 16. minutě měl úvodní branku na noze Kaucký, ve velké příležitosti však přestřelil. Poté se zranil brankář Sůva a do branky musel jít střídající Surmař. Od této doby jsme vypadli ze hry a hosté převzali iniciativu. Bohužel se jim také podařilo vstřelit první gól po rohovém kopu. Do kabiny se tedy šlo za stavu 1:0 pro Třeboradice.

Do druhé poloviny jsme nastupovali s jasným cílem - vyrovnat. Tento plán měl ale záhy velkou trhlinu, když po brejku hosté zvýšili na 2:0. Tato branka zhatila naše snažení a posadila hosty definitivně na koně. Třeboradice poté přidali ještě dvě branky. Jednu z pokutového kopu a další po hezké akci a centru ze strany, který vedl k zakončení a brance.

Věříme, že do dalších utkání se naše hra zvedne a budeme moci opět slavit.