Debakl ve Kbelích

12 / 10 / 2016

Spartak Kbely - SC Xaverov 5:0 (3:0)

Sestava: Přibyl (46. Surmař) - Jakl, Matějček, Pospíšil, Kruml (46. Ulrych) - Remeš (76. Fialka), Mikolášek, Morgenstern (55. Barták), Lenz, Kovařík D. (60. Topol) - Skalický

Zápas ve Kbelích nelze hodnotit ze strany xaverovských hráčů jinak než nevydařený.

Po pěti odehraných minutách byl stav 2:0 pro domácí. Bohužel jsme vstup do utkání nezachytili a po dvou akcích jsme dvakrát inkasovali. Ve 24. minutě ještě přišel skluz v našem pokutovém území a nařízená penalta pro Spartak Kbely. Kapitán Skoč se nemýlil a zvýšil již na hrozivých 3:0. O deset minut později jsme však měli možnost vrátit se zpět do zápasu, když rozhodčí Kolář nařídil pokutový kop i pro Xaverov. David Matějček však přestřelil branku domácích a stav se neměnil. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0 pro Kbely.

Ve druhém poločase se utkání spíše dohrávalo a nebyl k vidění pohledný fotbal. Po dalších dvou chybách v našich řadách přidali domácí dvě branky a stanovili konečný stav na 5:0. Možnost oklepat se z této drtivé prohry budeme mít již v sobotu proti ČZU Praha.