SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Debakl ve Kbelích

12 / 10 / 2016

Spartak Kbely - SC Xaverov 5:0 (3:0)

Sestava: Přibyl (46. Surmař) - Jakl, Matějček, Pospíšil, Kruml (46. Ulrych) - Remeš (76. Fialka), Mikolášek, Morgenstern (55. Barták), Lenz, Kovařík D. (60. Topol) - Skalický

Zápas ve Kbelích nelze hodnotit ze strany xaverovských hráčů jinak než nevydařený.

Po pěti odehraných minutách byl stav 2:0 pro domácí. Bohužel jsme vstup do utkání nezachytili a po dvou akcích jsme dvakrát inkasovali. Ve 24. minutě ještě přišel skluz v našem pokutovém území a nařízená penalta pro Spartak Kbely. Kapitán Skoč se nemýlil a zvýšil již na hrozivých 3:0. O deset minut později jsme však měli možnost vrátit se zpět do zápasu, když rozhodčí Kolář nařídil pokutový kop i pro Xaverov. David Matějček však přestřelil branku domácích a stav se neměnil. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0 pro Kbely.

Ve druhém poločase se utkání spíše dohrávalo a nebyl k vidění pohledný fotbal. Po dalších dvou chybách v našich řadách přidali domácí dvě branky a stanovili konečný stav na 5:0. Možnost oklepat se z této drtivé prohry budeme mít již v sobotu proti ČZU Praha.

Komentář trenéra Davida Lukeše:

O výsledku rozhodl úvod zápasu a naše neproměněná penalta, která nás mohla vrátit do zápasu. Tak trochu symbolicky se ukázalo, jak na tom momentálně jsme. Mrzí mě, že nemůžu klukům pomoci na hřišti, ale neskládáme zbraně a musíme si všichni v hlavě srovnat jestli děláme maximum pro to, abychom uspěli.

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top