SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Aktuálně

•Je potřeba do 14.3.2019 zaplatit příspěvek FAČR - kdo nemá zaplaceno, nemůže ani trénovat, jelikož se na něj nevztahuje svazové pojištění. Dále je třeba zaplatit - popř. doplatit oddílové příspěvky. Od letoška se platí 600,- Kč.

Michal Kůstka

•Aktuální rozpis zimní ligy jsem zadal do menu "Rozpis zápasů". Hracími dny jsou soboty. Hraje se na hřišti Junioru Praha na adrese - V úžlabině 320/23. Soupeři jsou vesměs z ligových a přeborových týmů. Je tedy potřeba, aby účast všech kluků ze sestavy byla 100%. Ostuda není možná.

Michal Kůstka

• V pondělí 29.10.2018 od 16:00 sehrajeme přípravné utkání s Běchovicemi. Prosím o přesunutí všech aktivit tak, aby se kluci mohli zápasu zúčastnit. Sraz bude v 15:30 (šatna 15:45) na travnatém hřišti v Běchovicích. Kdo již dnes ví, že nebude moct, ať nám to dá co nejrychleji vědět.

Michal Kůstka

• S nastávajícím podzimem a s tím spojeným příchodem chladného počasí, vybabavte prosím své ratolesti na tréninky odpovídajícím oblečením (nejlépe oddílovými teplákovými soupravami a šusťákovými bundami). Neradi se v pátek odpoledne dozvídáme, že polovina týmu je před víkendovým mistrákem nemocná.

Michal Kůstka

• Prosím rodiče ročníku 2005, kteří mi na soustředění v Horním Bradle nedávali na sebe mobilní telefon, aby mi ho společně se jménem poslali sms-kou na tel. 605 236 812. Po shromáždění všech kontaktů vytvořím společnou skupinu v aplikaci WhatsApp, kterou budeme využívat pro operativní komunikaci (pokud nemáte na Vašem telefonu tuto aplikaci zatím nainstalovanou, prosím udělejte to).

Libor Neufus

30. 1. 2019

klubový příspěvek pro mládežnické týmy v roce 2019


V roce 2019 je klubový příspěvek 600,- Kč...

Více zde

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, Xaverov je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Oficiální partner Zimní ligy 2019 mladších žáků

Top