SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Aktuálně

•Je potřeba do 14.3.2019 zaplatit příspěvek FAČR - kdo nemá zaplaceno, nemůže ani trénovat, jelikož se na něj nevztahuje svazové pojištění. Dále je třeba zaplatit - popř. doplatit oddílové příspěvky. Od letoška se platí 600,- Kč.

Michal Kůstka

•Aktuální rozpis zimní ligy jsem zadal do menu "Rozpis zápasů". Hracími dny jsou soboty. Hraje se na hřišti Junioru Praha na adrese - V úžlabině 320/23. Soupeři jsou vesměs z ligových a přeborových týmů. Je tedy potřeba, aby účast všech kluků ze sestavy byla 100%. Ostuda není možná.

Michal Kůstka

• V pondělí 29.10.2018 od 16:00 sehrajeme přípravné utkání s Běchovicemi. Prosím o přesunutí všech aktivit tak, aby se kluci mohli zápasu zúčastnit. Sraz bude v 15:30 (šatna 15:45) na travnatém hřišti v Běchovicích. Kdo již dnes ví, že nebude moct, ať nám to dá co nejrychleji vědět.

Michal Kůstka

• S nastávajícím podzimem a s tím spojeným příchodem chladného počasí, vybabavte prosím své ratolesti na tréninky odpovídajícím oblečením (nejlépe oddílovými teplákovými soupravami a šusťákovými bundami). Neradi se v pátek odpoledne dozvídáme, že polovina týmu je před víkendovým mistrákem nemocná.

Michal Kůstka

• Prosím rodiče ročníku 2005, kteří mi na soustředění v Horním Bradle nedávali na sebe mobilní telefon, aby mi ho společně se jménem poslali sms-kou na tel. 605 236 812. Po shromáždění všech kontaktů vytvořím společnou skupinu v aplikaci WhatsApp, kterou budeme využívat pro operativní komunikaci (pokud nemáte na Vašem telefonu tuto aplikaci zatím nainstalovanou, prosím udělejte to).

Libor Neufus

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, Xaverov je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Oficiální partner Zimní ligy 2019 mladších žáků

Top