SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Stará Garda

V sedmém kole byl naším soupeřem tým Super Naděje

18 / 5 / 2017

7. kolo: Super Naděje A – DP Xaverov SUP 1:4

V sedmém kole byl naším soupeřem tým Super Naděje, který se v dosavadním průběhu držel v horní polovině tabulky. Slunečné počasí a 28st dávalo tušit, že to bude pro oba týmy fyzicky náročnější zápas. Utkání mělo ale celkem spád, a tak se šance střídaly na obou stranách. My jsme naštěstí měli větší produktivitu a po hezkých akcích jsme naše šance proměnili, což se nedá říct o našem soupeři, který si vypracoval tři velké příležitosti a jen díky vlastní nemohoucnosti a dobrým zákrokům Petra v bráně, byl po prvních 30 minutách, stav 2:0.

Přestávka nám dodala trochu síly do druhého poločasu, v němž se hrál otevřený fotbal, dařilo se nám vypracovávat šance, proměnili jsme pouze dvě. Soupeř se snažil o rychlé protiútoky, při kterých nás často přečísloval díky tomu, že jsme vedli a zpátky se nám chtělo stále méně. Většinu jejich akcí se podařilo buď obraně, a nebo brankáři odvrátit, ale přispěli k tomu i vlastní nepřesností. Nakonec ale Petr o čisté konto přišel, a tak konečný výsledek 4:1 znamená potvrzení našeho druhého místa a překonání dalšího soupeře v cestě až na vrchol J. Ke klidnému průběhu zápasu přispěli oba soupeři rovnou měrou, tak ani rozhodčí nemusel téměř vůbec řešit žádný konflikt.

Nejnovější zprávy A - Tým

Partneři

I. B třída sk. B - Praha

FC Tempo Praha BFK Gordic Praha KačerovSK Ďáblice BFC Háje jižní Město BAvia ČakoviceSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol KolovratySpartak KbelyČZU PrahaJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceABC Braník BTJ Sokol Benice
Top