SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Stará Garda

Po vítězství v minulém kole, nás v pátem kole čekal soupeř z opačného pólu tabulky

28 / 4 / 2017

5. kolo: Pražačka seniors A – DP Xaverov SUP 2:6

Po vítězství v minulém kole, kdy jsme porazili silný Indus a oplatili jim tak porážku z minulé sezóny, nás v pátém kole čekal soupeř z opačného pólu tabulky a to Pražačka, která, ač doposud nevyhrála ani jediný zápas, pyšnila se třetí nejlepší obranou.

Nám se však povedl začátek utkání a v rychlém sledu jsme vstřelili 3 branky, a tím vlastně určili ráz celého utkání, kdy o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Z ojedinělého útoku nám pak soupeř po zaváhání obrany vstřelil ke konci poločasu gól.

Druhý poločas jsme se opět koncentrovali na hru a výsledkem byly další tři branky v jejich síti. V průběhu druhého poločasu jsme pak nasadili do branky Vendu Karáska a Petr Brejcha se postavil na hrot. Druhý, stejně jako první poločas, probíhal za naší převahy, v pohodové atmosféře, ke které přispívaly oba soupeři rovnou měrou.

Konečný výsledek 6:2 pro nás znamená další dva body do tabulky, ve které nám patří průběžné druhé místo.

Sestava

Brejcha, Jakl, Voženílek, Habrun, Slezák, Jovanoski, Šubík,Karásek

Góly

Slezák, Šubík, Jakl

5. kolo: Pražačka seniors A – DP Xaverov SUP 2:65. kolo: Pražačka seniors A – DP Xaverov SUP 2:65. kolo: Pražačka seniors A – DP Xaverov SUP 2:65. kolo: Pražačka seniors A – DP Xaverov SUP 2:6