Stará Garda

Na domácím hřišti v Běchovicích jsme se utkali s mužstvem Zelené lišky

6 / 4 / 2017

DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A 2:2 (0:1)

Po druhém kole jsme měli na kontě plný počet bodů a 15 vstřelených branek v sítích našich soupeřů. Na našem domácím hřišti v Běchovicích jsme se utkali s dalším soupeřem, mužstvem „Zelené lišky“.

Už začátek byl poznamenán neúčastí dvou opor, Zorana a Sleziho, což je v této sezóně skoro polovina útočné síly. Oslabení v podobě dvou hráčů, kteří z 15ti našich vstřelených branek dali více než polovinu, bylo na začátku hry trochu znát. Soupeř hned od začátku utkání vycítil šanci na dobrý výsledek, my jsme se snažili hrát odzadu a být nebezpeční v přechodu do útoku. Šance na góly byly na obou stranách. Nám se bohužel žádnou z nich nepodařilo proměnit, a naopak jsme sami inkasovali, což byla voda na mlýn zdržovací taktiky našeho soupeře. Ten ji v průběhu dalších minut utkání přiváděl k dokonalosti neustálým střídáním a zakopáváním míče.

Druhý poločas byl pak ve znamení naší úporné snahy dát gól, naopak „Lišky“ se snažili o vše, jen ne hrát fotbal. Když nám pak po nepřímém kopu dal soupeř druhou branku, blížila se naše šance na dobrý výsledek skoro nule. My jsme však utkání nevzdali a dál se rvali o vítězství. Vsadili jsme vše na útok a asi 10min před koncem vstřelili Skaldou gól na 1:2. Útočná hra občas také znamenala nebezpečí, že by mohl soupeř ještě navýšit své vedení, což se naštěstí nestalo, a tak jsme odměněni byli my, když jsme v posledních vteřinách vstřelili alespoň vyrovnávací gól.

Špatnou zprávou do dalších zápasů je zranění Skaldy, který si krátce po vstřelení svého gólu natáhnul lýtkový sval a minimálně jeden zápas nebude.

Sestava:

Přibyl, Voženílek, Habrun, Jakl, Skalický, Chalupa, Šubík, Karásek

Branky:

Skalický, Šubík

3. kolo: DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A 3. kolo: DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A 3. kolo: DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A