SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Stará Garda

Na domácím hřišti v Běchovicích jsme se utkali s mužstvem Zelené lišky

6 / 4 / 2017

DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A 2:2 (0:1)

Po druhém kole jsme měli na kontě plný počet bodů a 15 vstřelených branek v sítích našich soupeřů. Na našem domácím hřišti v Běchovicích jsme se utkali s dalším soupeřem, mužstvem „Zelené lišky“.

Už začátek byl poznamenán neúčastí dvou opor, Zorana a Sleziho, což je v této sezóně skoro polovina útočné síly. Oslabení v podobě dvou hráčů, kteří z 15ti našich vstřelených branek dali více než polovinu, bylo na začátku hry trochu znát. Soupeř hned od začátku utkání vycítil šanci na dobrý výsledek, my jsme se snažili hrát odzadu a být nebezpeční v přechodu do útoku. Šance na góly byly na obou stranách. Nám se bohužel žádnou z nich nepodařilo proměnit, a naopak jsme sami inkasovali, což byla voda na mlýn zdržovací taktiky našeho soupeře. Ten ji v průběhu dalších minut utkání přiváděl k dokonalosti neustálým střídáním a zakopáváním míče.

Druhý poločas byl pak ve znamení naší úporné snahy dát gól, naopak „Lišky“ se snažili o vše, jen ne hrát fotbal. Když nám pak po nepřímém kopu dal soupeř druhou branku, blížila se naše šance na dobrý výsledek skoro nule. My jsme však utkání nevzdali a dál se rvali o vítězství. Vsadili jsme vše na útok a asi 10min před koncem vstřelili Skaldou gól na 1:2. Útočná hra občas také znamenala nebezpečí, že by mohl soupeř ještě navýšit své vedení, což se naštěstí nestalo, a tak jsme odměněni byli my, když jsme v posledních vteřinách vstřelili alespoň vyrovnávací gól.

Špatnou zprávou do dalších zápasů je zranění Skaldy, který si krátce po vstřelení svého gólu natáhnul lýtkový sval a minimálně jeden zápas nebude.

Sestava:

Přibyl, Voženílek, Habrun, Jakl, Skalický, Chalupa, Šubík, Karásek

Branky:

Skalický, Šubík

3. kolo: DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A 3. kolo: DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A 3. kolo: DP Xaverov SUP - Zelená liška TJ SUP A

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top